Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem arról 'volt szó', hogy...

Nem arról 'volt szó', hogy novembertől minden nyugdíjas kap 4 és fél százalékot (?)... Én januárban mentem nyugdíjba és nem kaptam ?

Figyelt kérdés

Nem kaptam. Kijelentő mondat csak muszáj volt kérdőjelet tennem hogy kiírja a kérdést.

A 10000 nyugdíj kompenzáció vagy mit azt kaptam... De semmi emelést

Korábban arról szóltak a hírek hogy aki már tavaly is nyugdíjas volt az januárig visszamenőleg kapja a százalékokat... Aki nem, az is kapja az emelést, csak nem visszamenőleg hanem erre az egy hónapra vonatkozólag... Mi van már megint ???


2022. nov. 11. 09:36
 1/8 szvicsi ***** válasza:
51%
meg fogod kapni te is, ha nem akkor jelezned kell a kormányhivatalnak, kivizsgálják és utólag is meg fogod kapni.
2022. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krwkco ***** válasza:
100%

Sajnos nem.

Aki 2021-ben még egy napig sem volt nyugdíjas, arra nem vonatkozik a korrekció.

[link]

Vagy [link] 62. §

2022. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A korrekció az éppen hogy vonatkozik mert a tízezrest megkaptam.... Az a korrekció
2022. nov. 11. 11:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, bocs' az a nyugdíjprémium...
2022. nov. 11. 11:03
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyes válaszoló: mire alapozod hogy meg fogom kapni én is?

Kettes válaszoló:

..... Ehhez képest a tévében jól félre tájékoztattak (vagy valahol az interneten olvastam már nem is emlékszem pontosan).... Tehát azt a tartalmat amit fentebb leírtam ami alapján most csalódott vagyok mert azt gondoltam hogy én is fogom kapni mivel hogy valakik valahol azt mondták... Tehát hogy a kérelmet nyugdíjba az csak mostantól kapja a pénzt aki már tavaly is nyugdíjas volt az januárig visszamenőleg is megkapja az emelést...:(:(:(:(

2022. nov. 11. 11:13
 6/8 krwkco ***** válasza:
100%

"Ehhez képest a tévében jól félre tájékoztattak..."

A TV-ben nem mondanak el minden részletet és néha rosszul is mondják a dolgokat.

Ha fontos ügyről van szó, akkor a neten a közlönyben kell megnézned a rendeletet vagy a jogtárban a törvényt.

De ebben az esteben nincs jelentősége, mert sajnos akkor sem tudnál csinálni semmit, ha tökéletesen tájékozott lennél.

2022. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hablatyolnak összevissza!Fals infót adnak mindig.

A lényeg,aki idén ment vagy megy nyugdíjba,semmi emelést nem kap!

Majd talán jövőre...azt még meg is kell érni..

Én is csodálkoztam,hogy kaptam 10 000 ftot,azt hittem, elnézték.

Nagy gesztus tőlük...

Most majd sokan megkoveznek,de idén szépen emeltek! Nem 0,5 meg 0,3 szazalekokat.Vajon ezt a jó példát jövőre is követik? Kíváncsi lennék.

Aki idén ment nyugdíjba,hogy finoman fogalmaztam,megsz...ta.

2022. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-es: én se kaptam korrekciót,csak a tízezret.( Idén mentem nyugdíjba)
2022. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!