Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldről rendelés milyen...

Külföldről rendelés milyen többletköltséggel jár?

Figyelt kérdés
Csehországból szeretnék rendelni 300 euro értékben Magyarországra. A webshopban az ár mellett szerepel hogy "pricing not include tax". Milyen pluszköltségekkel jár egy ilyen rendelés?

2022. nov. 12. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
EU tagok vagyunk, megvan? és Csehország is
2022. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Adóval?... De azt a cseh webshop fogja felszámolni az összesítés során, a pricing not include taxban nincs benne az áfa.
2022. nov. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Igen, ismerem ezeket a tényeket.


2. Tehát akkor nekem a 300 eurora jönni fog még egy 27%-os áfa, vagyis összesen 381 euro lesz a vége ha jól értem?

2022. nov. 14. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem érted jól, csak nyomj már rá arra a rohadt összesítésre.... Az oldaluk kiírja, a saját forgalmuktól függ, hogy a Cseh vagy a Magyar ÁFÁt kell használniuk.
2022. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az oldal az összesítés után sem írta ki az ÁFA tartalmát, ott sem számolta bele. Időközben máshonnan kaptam értelmes és normális választ, köszi mindenkinek!
2022. nov. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!