Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet bajom?

Szerintetek ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés

Tegnap írtam egy idős férfinak, hogy beteg az anyukám és szükségem lenne némi pénzre.

Felajánlott egy nagyobb összeget és kérte, hogy adjam meg a számlaszámomat és a személyimet. Megadtam és elküldtem neki.

Ő ezért reménykedik valamiben, hogy talán találkozok vele, de én nem ígértem neki semmit. Nem Magyarországon él, de magyar.

Elkezdett intim dolgokat írni.. nem reagáltam rá, tehát nem ígértem neki semmit a pénzért cserébe.

Ma azt írta, hogy elküldte a pénzt és megfog jönni ma, viszont ő találkozni akarna decemberben.

Írtam, hogy én nem érek rá másra, csak az édesanyámat ápolom és a gyerekemet nevelem.

Írtam hogy küldök képeket és ennyi.

Szerintetek ebből lehet bajom, mert egy picit az illetővel kapcsolatban rossz érzéseim vannak.?



2022. nov. 29. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet bajod, lehet, hogy megkeres es megfojt.
2022. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Meghív vacsorázni, és olyan sokat eszel, hogy megfájdul a pocid.
2022. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Honnan ismered a férfit, vagy hogyan találtál rá, hogy csak úgy ráírtál pénzt kérni?


Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed, hogy puszta jószívségből majd ellenszolgáltatás elvárása nélkül küldi a pénzt.

2022. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ebből lehet bajom"


leveszi a pénzed a szàmládról,



ha elküldte az 1 órán belül (percek alatt) megérkezik.

2022. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

öööö.... most olvasom újra alaposabban a kérdésedben, hogy a személyidet is elküldted neki? Mármint a fotóját? UGyan már mihez kéne az, ha valóban pénzt akarna küldeni...??


Csak nehogy valami bűnügybe keverjen, hogy a te személyiddel követ el bármilyen törvényellenes dolgot. Nagyon felelőtlen vagy!

2022. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen nem küldte a pénzt..

De ilyenkor akkor mi a teendő, ha már küldtem neki a személyimet?

Viszont egyből visszavontam, de lementhette..

2022. nov. 29. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
6: hát előbb kellett volna ide kiírnod a kérdést, mielőtt bármit küldesz neki...
2022. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Idegentől pénzt tarhálni?!

Senkitől.

2022. dec. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!