Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365-ön mennyire ellenőrzik...

Bet365-ön mennyire ellenőrzik az azonosítást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lényegében én és még néhány haverom egy éve már fogadunk bet-en. Mi okosan szüleink adatait megadtuk ezért amikor nyerünk kivehetjük. Viszont egyikünk kb. 1 hónapja kezdte mert látta, hogy nekünk jól megy, viszont megadta a saját adatait. 2005-ös a srác és 2004-et írt be. Lehet mondani, hogy idióta, mert tényleg az.


Úgyhogy az utolsó ötletünk, hogy azt az egy darab számot átírjuk a személyin és azt küldjük el nekik. Jól megtudjuk szerintem csinálni, szóval azzal nem lesz baj, hogy a minőség rossz.


De nem tudjuk mennyire ellenőrzik és mivan ha lebukik. Ha valaki próbálta már az is adhat tippet.


Előre is köszi a válaszokat



2022. dec. 2. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Elvileg elfogadnák, ezt tapasztalatból írom, viszont én csak a szomszédos számot vittem át. Tehát valaki pl : eredetileg 1987-ben született, másodjára beregeltem mint 1988-as születésű és elfogadták. Viszont honnan szereznétek 4-es számot az 5-ös helyett? Ezt már nem biztos hogy könnyű lesz megcsinálni, de ha hihető, akkor el fogják fogadni.
2022. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Lakcím kártyán több helyen is van 4-es azonos betűtípussal és majdnem ugyanolyan háttérrel. Diákigazolványon ugyanez a helyzet.


Köszi a tippet!

2022. dec. 2. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

amíg veszít nincs gond,

legfeljebb a nyereményt nem kapja meg,

és mellette tiltó listára is kerülhet,

ami lehet csak ennél a fogadóirodánál, de lehet, hogy a többi nevesebb irodánál is fekete bárány lesz.

2022. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

... legegyszerűbb ha felhívod az ügyfélszolgálatot és megkérdezed mi a várható bünti.

persze csak általánosságban.

2022. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az ügyfélszolgálattól szerintem igazából felesleges büntetést kérdezni. Hamis igazolványokat töltöttél fel tiltunk. Ennyi lenne a válasz.


Holnap viszont rákérdezek mennyit töltött fel és hogy mekkora plusz vagy mínuszban van-e.

2022. dec. 3. 00:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azonos betűtípus egy dolog, de a hattere , merete nem ugyanolyan. Nem fogtok tudni olyat csinalni aminel ne bukna le..

Szerinted a csavo lenne a elso aki ezt megprobalja. Ezert ellenorzi a kepeket szoftver.


Egyebkent az okirathamisitas sulyos bcs.

2022. dec. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az okirathamisítás a legnagyobb probléma,mert az tényleg egy komolyabb bűncselekmény...


De nem hiszem hogy egy szoftver nézné a beküldött képeket, inkább egy emberre bízzák a hasonlót, a nagyobb probléma hogy az igazolványszám alapján le tudnak-e csekkolni valakit.

2022. dec. 3. 18:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A fura az hogy a bet365 mindent megtesz a kamu accok ellen, pl kivette a skrill es neteller befizetest. De arra meg nem jottek rá hogy automatikus kycvel ahol valos idoben kell lefényképezni a dokumentumot, nem feltolteni es utana face checket kérve kikuszobolnek az ilyen kamu accokat.


Ok nem tudnak csekkolni id szam alapjan, mert nincs hozzáférésük a magyar adatbazishoz.

De nem csak a szul datumot kell atszerkeszteni.

2022. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jogos, próbálnánk akkor már mindent átírni.


Igazából tényleg csak kiváncsi vagyok, hogy próbálta-e már valaki hasonlóan megoldani, és megtudni, hogy figyelnek-e elégge az ellenőrzésre.


Az meg nekem is feltűnt, hogy az azonosításra választhattak volna valami biztosabbat.

2022. dec. 3. 20:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Komoly büntetés nem várható belőle, de lehet elzárolják a számlát ha újraellenőrzik az adatokat.
2022. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!