Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vidéken sokkal inkább túlérték...

Vidéken sokkal inkább túlértékeltek a lakások, mint Budapesten?

Figyelt kérdés

A jövőben tervezek ingatlant venni befektetési céllal. Vidéken élek, így először célszerűbbnek gondoltam egy hozzám közelebbi lakást vásárolni az itteni, vagy a szomszéd megyeszékhelyen, de valahogy úgy érzem, hogy a vidéki lehetőségekhez képest igencsak túlértékelt a vidéki ingatlanpiac. 20-30 millió egy néhány tízezres városkában lévő közepes állapotú ingatlanért nekem soknak tűnik, akkor már inkább veszek Budapesten 35-45 millióért egy hasonló kaliberű lakást.


Ti hogy látjátok?



2022. dec. 3. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen meg vannak bolondulva az emberek.


Itt Dél-Alföldön is megyeszékhelyen 29 meg 40 milliókért tesznek fel szaros lepukkant 3-4 szobás panelokat. Bár azt nem tudom el is adják-e annyiért.

2022. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
nem
2022. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem ki tudja még ezeket megfizetni.
2022. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Én azt látom, hogy nagyon sok helyen csok-babaváró és társai hatására csak emelkedtek az árak, egészen odáig, hogy bp-n is milliós négyzetméterek vannak panelban..

Mi is most épp nézegetünk lakásokat, de kb 20 lakás megnézése és vagy 8-10 ingatlanossal való beszéd után oda jutottunk, hogy most érdemesebb kivárni. Most kezd már ez a túlárazás is látszani, egyre kevesebb a kereslet.

Úgyhogy javaslom hogy te is csak nézelődj, hogy merre lenne neked jobb venni valamilyen ingatlant, akár keresőt is beállítani hozzá és figyelni, hogy változnak az árak. Mi most az elmúlt 1 hónapban már kezdjük látni, ahogy óvatosan megindultak le az árak, február környékére meg lehet még jobban lecsökkennek és lehet akkor érdemes ebbe belevágni.

2022. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartani lehet, el is kell tudni adni.
2022. dec. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
31%
Nem.
2023. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges. Azért egy lepusztult panel Magyarországon mucsaröcsögén nehogy már értékesebb legyen, mint egy nizzai apartman a tengerparton. Itt valami nagyon félrement.
2023. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!