Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emag termékvisszaküldésnél,...

Emag termékvisszaküldésnél, milyen formátumban kell megadni az IBAN nemzetközi bankszámlaszámot, hogy ne jelezzen hibát a webshop?

Figyelt kérdés

HU65 1111 1111 1111 1111 0000 0000 ilyen módon adja meg az Erste Bank a számlaszámomat (persze a saját számommal 😉), melyet vágólapra lehet tenni, majd azt bemásolni. Hát ezt nem fogadja el az eMAG visszatérítési adatlap. Kitörültem az üres karakterhelyeket HU65111111111111111100000000, úgy sem fogadja el.

Természetesen írtam az eMAG ügyfélszolgálatnak, de ebben a karácsonyi forgatagban kétséges, hogy 14 napon belül kapok érdemleges választ.

(nem ajándékról van szó, hanem egészségügyi termékről, de nem azt küldték, amit rendeltem)



2022. dec. 17. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor én töltöttem ki ezt az adatlapot, akkor nem kért IBAN számlaszámot. Próbáld meg a "sima" számlaszámodat megadni
2022. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

A HU utáni két szám a bankszámlaszámodból képzett szám. Azaz nem fixen 65. Érdemes lehet IBAN kalkulátort használni. Pl:

[link]

2022. dec. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valami rendszerhiba lehetett, mert újra próbáltam és ma elfogadta (üres karakterek nélkül). :-o

Viszont, semmi információt nem írt a folyamat alatt a visszaküldés szállítási költségéről futár esetén. Kizárólag ezt engedte választani, emag easybox-ot nem. A folyamat végén annyit irt, az alvállalkozó leírásában szerepelnek a visszaküldési feltételek. Ott viszont írják, a vásárló saját költségén küldheti vissza. :-o Legutóbbi visszatermék esetében ingyen vitte el a futár. (akkor csere volt) Kíváncsi leszek, itt kell-e fizetni érte. Visszaigazoló e-mailben egy szót nem írnak erről a kérdésről. :-o

2022. dec. 20. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!