Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Supershop vagy egyéb kedvezmén...

Supershop vagy egyéb kedvezményt biztosító kártyával rendelkezők, mennyit tudtok spórolni a kártyák használatával?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 06:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel közlekedés, gondolom a tankolásra gondolsz most csak: a gyűjtés az 1 pont/liter, a bevallás pedig 1 pont = 1 forint. Lényegében jelen pillanatban egy átlagos benzines autóval 640 megtankolt liter után kapsz 1 litert ajándékba. Nem sok. De szerintem legtöbben nem is benzinre költik a pontokat, hanem a shopban elkajálják, vagy elkávézzák.
2022. dec. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beváltás*
2022. dec. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz sporolni - mert peldaul akkor is a dragabb kuthoz mesz a superhop

Kartyaddal ha amugy tokmindegy lenne hol tankolsz

2022. dec. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi
2022. dec. 22. 08:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Összességében sokat lehet spórolni. Ha már kiemelted a SuperShop kártyát, a MySPAR appba regisztrálva sok kedvezményt vehetsz igénybe. Sok terméket olcsóbban tudsz vele vásárolni a Sparban, vagy a számla végösszegéből kaphatsz kedvezményt. Ugyanez igaz a Penny, Tesco, Lidl és egyéb kártyákra. Önmagában a pontgyűjtésnek nincs sok értelme, de ha ettől függetlenül is olyan helyen tankolsz vagy vásárolsz, ahol pontokat kaphatsz, akkor miért ne gyűjts 2-3 ezer pontot egy évben?
2022. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy vannak ezek kitalálva, hogy te nemigen spórolsz vele. Ez a cégeknek éri meg, mert részletes statisztikát kapnak a vásárlási szokásaidról.

Ez olyan, hogy csak a pontért marhára nem érdemes OMW kúthoz menni, de ha amúgy is ott vásárolsz, akkor használd a kártyát.

Pl. amíg volt benzinárstop, addig MOL meg OMW kutakon tankoltam, mert ott nem csak 20 litert lehetett tankolni és akkor már használtam a MOL/Supershop pontkártyát. De egyébként szökőévente egyszer tankolok náluk.

2022. dec. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

Supershop, amit kb csak tankoláskor használok: 1Ft/liter "kedvezmény" :) Tele tankoláshoz kell most bő 25000l, az nekem több, mint 600 tankolás. Havi 3 tankolással az 200 hónap, 4 év lenne. De ennyiért nem éri meg.

MOL Move: legalább 10Ft/l prémium üzemanyag vásárlásakor (és mivel többnyire azt tankolok, ezért mindig), de gyakran ad -20-30Ft/l kupont is. Ezért rászoktam erre.

Tesco Clubcard: ha csak a "clubcarddal olcsóbb" eseteket veszem figyelembe, akkor kb 5% egy nagyobb bevásárlásnál. Ha azt is, hogy kapsz kuponokat is akár termékre, akár pl 500Ft-os kuponokat, akkor összességében újabb 5% körüli kedvezmény. Mivel elég sokat vásárolok itt, ezért úgy gondolom, hogy ez megéri. Ja, és ez nem a hitelkártyás Clubcard, csak a "sima" pontgyűjtős.

Auchan: itt egyelőre csak az Auchan kártyával olcsóbb termékek voltak, kuponok és beváltás nem (ritkán vásárolok ott). Ez 2-3%-ot jelentett.

Lidl Plus: nagyon kevés az olyan kupon, amit tényleg beváltok, szerintem elhanyagolható a megspórolt összeg.

2022. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 "Havi 3 tankolással"

Jézusom, mennyit autózol te?! Gyakorlatilag a kocsihoz vagy nőve.


MOL move-ot én is használom, de inkább csak arra, hogy így a pályán a kútnál nem kell fizetni a mosdóért. Prémiumot sosem tankolok, mert nem éri meg.


Az Auchan elég mocsok, mert időnként lejár a pontegyenleg, azt csak azt látom, hogy nem váltottam be, de már megint nulla. Mondjuk mivel az Auchan kútnál is lehet pontot felírni és felhasználni, így nem olyan rossz.


Lidl Plus meg szerintem az egyik legjobb. Minden vásárláskor akad 1-2 jó kupon, de volt már, hogy 5 kupont tudtam beváltani. Persze van közte baromság is.

2022. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Jézusom, mennyit autózol te?! Gyakorlatilag a kocsihoz vagy nőve."


Kb 2000km. Nem vagyok kocsihoz nőve. Hibrid, kicsi a tank (35l/700km). Ha 50km-re fizetnek meg, akkor annyit fogok járni. Kopással-karbantartással együtt is (bőven) megéri. Szerintem egyáltalán nem nagy távolság. Még ha a napi 2 óra kocsikázással 10 órával számolok, akkor is jobb az órabérem, mint a gyakorisok többségének.

2022. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9: Hát, ha munkaeszköz és bevételt termel, akkor oké. Én évente max 9000 km-t megyek a kocsival. Ha anyósomék a városban laknának, akkor csak 6000 lenne. :D

Viszont én itthonról dolgozok, szóval ingázás sincs és nekem is tuti jobb az órabérem, mint az itteniek többségének. :)

2022. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!