Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webáruház nem válaszol egy...

Webáruház nem válaszol egy hónapos megrendelésre mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a webes megrendelések érdekes kategóriába kerültek áruhiányok miatt egy budapesti webáruházból rendeltem PC minitort egy hónapja lesz úgy a rendelés után 2 hétre telefonon (érdeklődtem) és azt mondták a következő héten küldik, persze se nem küldték se nem értesítettek, Karácsony előtti napokban megint telefon automata bemondja hívjon később, emailre automata válaszol karácsonyi szabadságolás miatt január 3-án érdeklődjön, persze előre fizettem lehet bebuktam. Ami még nem bizalomgerjesztő a Webfelületük sem üzemel ez jelenik meg:Jelenleg zárva [link] Lehet van még remény de ha nincs mit lehet tenni esetleg valaki tudja e de hogy nem korrektek az biztos?

2022. dec. 27. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyar webáruház, címmel, elérhetőséggel. Mondjuk ha csak peres úton jutsz a pénzedhesz gondolom ez nem boldogít.
2022. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem boldogít de még reménykedem de egyenlőre sok a gyanús jel! Ugy 2 éve kiszúrtam egy PC-s webáruházat akik bebuktak az egészben azt tartottam felháborítónak hogy írták a negatív véleményeket sorban és a rendszer a PC-s automata meg még fogadta a megrendeléseket illetve a pénzeket is kasszírozta be, abba nem buktam mert észrevettem hogy túl magas az utánvétes rendelés költsége az gyanús lett, na az ügyes webáruházak ezzel ugratják be a vevőket akik ilyenre készülnek!
2022. dec. 27. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Zarándokolj el a boltba, az internetre. Amikor odaérsz, benyitsz, és megkérdezed őket. Sátrat vigyél, verd le a cöveket, és el ne mozdulj, amig hazaérnek a rohadékok.
2022. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szinte hihetetlen csoda történt ma 2023.01.03.-án visszautalták a pénzt, a jelek alapján hogy eltűnt a webáruház felülete is meg automata üzenet emailre és telefonra is már karácsony előtti napokon kicsit az üzleti magatartás alatti színvonal volt, de szerencsére meg úsztam megpróbálok körültekintőbb lenni ezután, köszönöm mindenkinek a kommenteket.
2023. jan. 3. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!