Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet kikapcsolni, hogy...

Hogy lehet kikapcsolni, hogy ne kelljen a banki alkalmazásban jóváhagyni, ha a MÁV-nál veszünk jegyet?

Figyelt kérdés
Mert így át kell lépni az OTP-be, de mire visszalépek, újraindul a MÁV-os alkalmazás, és így nem került megvételre a jegy. Akármilyen gyorsan is csinálom, nem sikerül, csak nagyon ritkán. Pedig ez nem volt mindig így, régen nem kellett ezzel szarakodni. Ki lehet valahogy kapcsolni? Hol?

2023. jan. 2. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet, előírás netes vásárlásnál. Engem is idegesít. Annyiféleképpen meg lehetett volna ezt csinálni normálisan, pl. lehetne, hogy bizonyos limit alatt nem kérik ezt a szart (ahogy a Paypassnál). Esetleg vesd fel a MÁV-nál, hogy lehessen egyenleget tölteni az appra, ahogy a buszos mobiljegy appba lehet, és akkor abból vásárolnál.
2023. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A MÁV applikáción belül elmented a kártyádat.
2023. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. El van mentve... de jóvá kell hagyni.
2023. jan. 2. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kikapcsolni nem lehet a kettős azonosítást, mert EU előírás. A MÁV applikációja a szar, ha a kettős azonosítás miatt nem lehet befejezni a tranzakciót.
2023. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne MÁV appban vedd hanem böngészőben a jegy.mav.hu-n. Kicsit macerásabb, pl. minden egyes vásárlás előtt újra be kell lépni, hogy emlékezzen az adataidat, de jóval stabilabb. Nekem kb. 10-ből 1x navigál el az azonosítás miatt de sose szakadt meg emiatt a vásárlásom.
2023. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem nem tudom hogy van, de nálam nem kéri a jóváhagyást a máv appban. Meg a telekom appban sem. Mindenhol máshol ahol vásárolok a kártyával kéri az otp appban a megerősítést.
2023. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha elég gyakran veszel vonatjegyet, szerintem fogja kérni, de lehet, hogy ez bankfüggő. Én nem otp-s vagyok és véletlenszerűen szokta kérni, jellemzően akkor amikor aznap már a sokadik jegyemet veszem.
2023. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A MÁV appban be van kapcsolva az ujjlenyomatos, arcfelismerő azonosítás?

továbbika - beállítások - bejelentkezés módja

2023. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Böngészőben pl. a foodpanda tőlem ma nem kérte (appban nem emlékszem, kéri-e), ugyanezt meg lehetne náluk is csinálni.
2023. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!