Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PI network vélemények?

PI network vélemények?

Figyelt kérdés
Youtubon vannak róla videók, hogy "kamu" lenne. Bár inkább nem találják megbízhatónak, mivel eddig nem volt tőzsdén, most pedig még nem lehet kiutalni. Én nem használom, de felkeltette az érdeklődésemet, hiszen 0 ről 300 eurora ugrott az árfolyama, ami még akkor sem rossz ha pár hónap múlva csak a tizedéért, de eltudod adni. Valaki használja? App alatti kommentek nem gyanusak, hogy mindenki csak jókat ír róla?

2023. jan. 3. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kamu? Nem kell hallgatni az ilyen Győrfi András fajzatokra meg a többire a youtube-n. Különben ebből is kimaradsz. Neki bitcoinjuk van meg ethereum ezer azt akarják abban fektess jó sok pénzt. Ne pedig ingyen keress sokat. Ennyi. Már van értéke a Pi networknek és ez még csak a kezdet.
2023. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Be vannak szarva hogy jön más kriptovaluta ami simán le nyomja a bitcoint meg az ethereumot. Nagyon átlátszó a színjátékuk. Aki ért a kriptovalutàkhoz az amúgy sem mond ilyet hogy csak a bitcoin meg az ethereum lehet jó. Jó hogy ezt mondja mert nekik az az érdekük hogy azok legyenek értékesek és ne értéktelenedjenek el. Pedig el fognak.
2023. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenme vele semmi bajom, viszont abban igazuk van, hogy telefonon nem lehet bányászni, és tulajdonképpen az ingyen pénz akkor mire jön?
2023. jan. 3. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ez okos bányászat. Nem szennyezi a környezetet, nem kell sok áram, bárkinek elérhető. Egyébként úgy lesz ebből pénz mint bármilyen más kriptovalutàból. Jönnek a befektetők és vásárolni fognak ha elérhető lesz a tőzsdén. Bár nekem mindegy ki mi csinál, ha valaki szerint hülyeség oké. Nem én fogok sírni 5 év múlva.
2023. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Amiről beszélsz az iou token és annak van most Kb 100 dollár értéke, ez nem az eredeti pi.

De majd a nyílt hálózaton jó lenne ez az érték Kb.

2023. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Közben én is csatlakoztam, és rájöttem, hogy nem az eredeti. Viszont ígyis érdekel dolog, főleg, amiért írtad is, most ez az érték egy várakozás lett. Valószínűleg kevesebb lesz az értéke elsőre, aztán viszont ki tudja, +Mégiscsak ingyen lehet szerezni.
2023. jan. 8. 21:48
 7/8 anonim válasza:

A Pi egy új fejlesztés alatt álló kriptovaluta, ami egyedülálló módon működik. Jelenleg nem vásárolható vagy adható el bármelyik tőzsdén. Ehelyett a Pi érméket bányászhatod, ami olyan egyszerű feladatok elvégzését jelenti, amelyeket a telefonodon keresztül tudsz megtenni. A bányászok jutalmat kapnak a matematikai problémák megoldásáért. A Pi egy "tanús konszenzusmechanizmust" alkalmaz, amelyben a bányászokat a tranzakciók ellenőrzéséért és a hálózat fenntartásáért jutalmazzák.


Még a Pi fejlesztése korai fázisban van, de már több mint 23 millió aktív felhasználóval rendelkezik. Azonban még nem világos, hogy a jövőben mennyit ér majd a tőzsdéken. A Pi jelenléte a piacon egyre növekvő felhasználói bázisának köszönhetően növelheti az értékét.


Az előnyei közé tartozik, hogy bárki ingyen bányászhat, és ehhez csak egy okostelefonra van szükség. Fontos azonban megjegyezni, hogy a Pi érdekében a telefonos hitelesítés és a KYC (Ismerd meg Ügyfeled) folyamat elengedhetetlen. A KYC nélkül és a telefonszám hitelesítése nélkül a Pi kriptovaluta jelenléte a rendszerben nem ér semmit.


Ugyanakkor, légy óvatos a hitelesség és a biztonság szempontjából. Csak hivatalos forrásból szerezz be információkat és alkalmazásokat, és soha ne add meg személyes adataid olyan helyeken, amelyeket nem ellenőriztél alaposan. Ha a Pi bányászatával kapcsolatban érdeklődsz, töltsd le az alkalmazást az App Store vagy a Google Play áruházból, és mindig kövesd az hivatalos irányelveket. Biztonsági körhöz Meghívó-kód AntiMiner

2023. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Sehol se tart még pedig annyira már nem fiatal projet.

Mondok neked ezerszer jobb Layer 1 coinokat.

HBAR(Hedera) és KAS(Kaspa). 30/F

márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!