Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MLM, van olyan ember itt...

MLM, van olyan ember itt (vagy ismerősi körödben) akinek bejött és mostmár "anyagilag független" és ezt nem csak "igen, én" válasszal, hanem akármivel tudja bizonyítani?

Figyelt kérdés
Mindenhol MLM-be akarnak beszervezni a neten és ez természetesen gazdaggá tesz. Én be fogok lépni egybe...azonnal...amint személyesen találkozom valakivel, akinek bejött és meggazdagodott belőle. De ilyen szerintem nincs.
2010. okt. 2. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Nekem van ismerősöm,de nem tudom hogyan bizonyithatnám.
2010. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy el foglak szomorítani, de ilyenekről én is csak hallottam.

Viszont egy ismerősöm belefogott, akkor még volt saját háza, kocsija, nyaralója, és egy jól menő, 5 üzletből álló patika-vállalkozása, majd később eladta. Kérdésemre, hogy miért, azt felelte, hogy ez az új üzlet olyan jó, meg úgy jövedelmez, hogy abból gondtalanul és sokkal nyugodtabban megél!

Most ápoló egy kórházban, albérletben lakik, és mindenkit óva int attól, hogy ilyen üzletbe belevágjon!

Egy vállalkozó családnál dolgoztam, mint gépszerelő-karbantartó, nagyon jól ment a vállalkozásuk! Kb. 35 ember dolgozott náluk. Mióta belevágtak az üzletbe, azóta csak 8-10 embert tudnak megfizetni, noha a vállalkozásuk ugyanúgy jövedelmez, mint eddig, csak hát kell a pénz ahhoz az üzlethez, amihez nem kell semmilyen befektetés!

Engem is próbáltak bepalizni, de akkorra már túl sokat láttam az "üzletből"!

Az MLM-ből meggazdagodott emberek olyanok, mint Columbó felesége! Mindenki tudja, hogy van, de senki sem látta!

2010. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, inkább keress Jetit, azt több eséllyel látsz, mint sikeres MLM-est
2010. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

MLM-ből csak az a 5-10 ember gazdagodik meg, akik a "csúcson" vannak, vagyis akik kitalálták az adott "üzletet", mert szinte az összes befizetés nekik folyik, tőlük veszik a kamutermékeket stb.


És ők azok, akik egy-egy nagygyűlésre elmennek papolni (arra ügyelnek, hogy valamilyen menő sportkocsival menjenek) hogy mekkora milliárdos lesz mindenki, és hogy ők is mennyit keretek már az egészen és 1 év múlva már mindenki milliárdos lesz, aki komolyan csinálja, bla-bla. Ja, és hangsúlyozzák, hogy ez nem pilótajáték, csak nyerni lehet és ők teljesen mások, mint a többi MLM.


Akit ezzel a sok sületlenséggel bepaliznak, azok meg is érdemlik.

2010. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik barátom beleugrott és fizetgetett rendesen, belépési díjat, szakmai anyagokért, járogatott az általuk megszervezett összejövetelekre (szintén pénzért)... ennek kb 4-5 éve. Múltkor összefutottunk, és mivel engem is bele akart vonni, megkérdeztem, hogy hogy halad az "üzlete", és hogy mennyit keresett, kár-e hogy nem léptem-e be akkoriban... nem mondott semmit, de éreztem, hogy ő igazán megbánta, ráadásul az ismerőseit sikeresen elmarta maga mellöl..


Én amondó vagyok, hogy ha valamiért már eleve fizetned kell, hogy pénzt keress utána az már gyanús...persze kivételt képez a saját vállalkozás, de hát magadat csak nem vered át!? Amúgy ez is olyan mint régebben, az amikor kaptunk postán, hogy nyertünk ezt meg azt, de ahhoz hogy a következő körre bejussunk, fizessünk elő valamire.... szóval veszett ügy!


Ráadásul a fogorvosom asszisztense is valamilyen MLM-es és már rosszul vagyok, mikor meglátom, állandóan mondogatja, hívogat telefonon, holott kerek perec megmondtam neki, hogy ez engem nem érdekel!

2010. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!