Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ennek sosem lesz vége?

Ennek sosem lesz vége?

Figyelt kérdés

Döbbenetes mennyiségű próbálkozás van, hogy vegyem at a csomagomat meg “igazolnunk kell a bankszamlajat” fake üzenetek. Sokszor amikor pont várok pl. egy csomagot. Ennyire nehéz ezeket lenyomozni? A sok hívásrol nem is beszélve (sri lanka, Izland, Hollandia). Persze nem veszem föl meg minden, de szerintem sokan bedőlnek.

Na mindegy, nem vagyok jó passzban, be is fejezem.


2023. jan. 10. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, engem még nem találtak meg igen nagy szerencséjükre.
2023. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sok a hülye, akit be lehet húzni így nem lesz vége soha.
2023. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es: miért, mit tudnál tenni?

Nem tudom, engem miért…

Ma is kaptam SMS-t, szinte nem múlik el hét…

2023. jan. 10. 20:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül hülyék, kettes…
2023. jan. 10. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én eljátszanám, hogy bedőlök neki, legalább fél órát ellopnék az életéből, levámpírkodnám az életenergiáját közben jól szórakoznék, végül pedig megaláznám és elköszönnék tőle.
2023. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de azok, ha bedőlnek és elhisznek mindent, amit egy vadidegen ír vagy mond nekik.
2023. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudják, hogy vadidegen, mert csomagot várnak (akik azt küldök, szintén vadidegenek), és kapnak “értesítést”. Egy ismerős mondta, hogy webshopokat törnek fel, és pl. Az ő bankkartyajaval is próbáltak külföldről fizetni már.
2023. jan. 11. 07:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemt tudom milyen oldalakon járkálsz, milyen hírlevelekre vagy feliratkozva, de nekem még soha 1 ilyen levél sem jött. De anyámnak pl. szintén tele van vele a spam mappája. Fogod magad és átrakod spam mappába, hogy minden ilyen üzenetet oda rakjon és nincs vele probléma. Telefonálgatásokat szintén nem értem, egy ilyen hívást se kaptam életemben, sose adom ki a számom ha nem muszáj és titkosítva is van. Arra is van spamszűrő a telefonokba (samsungban legalábbis) azt is bekapcsolod és autonatikusan elutasítja.
2023. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!