Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online kaszinó ajánlások?

Online kaszinó ajánlások?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném kipróbálni az online kaszinót, de nem tudom, hogy melyikre lenne érdemes regisztrálni. Szoktam pókerezni, valamint telefonon nyelőgépezni, de azért még soha nem fizettem valódi pénzel. Arra gondoltam, hogy kipróbálok valami online kaszinót, hátha szerencsém lesz. Nem nagy tétekben. Havi szintem egy 20-30 ezer forintot szánnék rá. Annyit eddig is el kapartam a lottózókban, valamint Kenó/Skandi szelvényeket is adtam fel. a skandi marad, de a kaparós sorsjegyekről már lemondtam, mert 90%-ban nyeretlent húzok. Olyan online kaszinót keresek amin azért lehet valamit nyerni is, és valódi megbízható oldal. Várom a javaslatokat. Köszönöm szépen!

#Megbízható online kaszinó?
2023. jan. 12. 12:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Érdekelne a nyeremények kifizetése, valamint a nyeremények utáni adózás is. Mi hogyan működik egyes online kaszinóknál?
2023. jan. 12. 12:24
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

" Olyan online kaszinót keresek amin azért lehet valamit nyerni is, és valódi megbízható oldal."


Marmint tobbet nyersz, mint amit befizetsz? Olyant szerinted kinek erne meg uzemeltetni? Legalabb tedd magad, hogy van agyad, ember!!! 🤦‍♂️

2023. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha olyat akarsz ahol nem kell adozni akkor vegas.hu


Ha normalisat akarsz unibet,bet365. Ezeknel van adozasi kotelettseg, de millios nyeremenyig kutya se foglalkozik vele.


A kifizeteshez minden esetben kell kyc(verifikacio) es oda fizetnek ki amivel befizettel.

2023. jan. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Unibet
2023. febr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 luckybear válasza:
Nézz fel az oldalunkra, megtalálhatók a a legjobb megbízható kaszinók: [link]
2023. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsot hagyd. Csupa cuaracoi shitliszenszu irodat ajanl. Zulabet meg ilyen szarok. Ha kaszinó csak mga liszenszes kaszino vagy magyar.
2023. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!