Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná pontosan...

Valaki elmagyarázná pontosan hogy hogy kell be és kifizetést indítani a stake.com kripto kaszinó oldalon?

Figyelt kérdés

A befizetést még nagyjából értem, a pénztárca->vásároljon bitcoint usd cserébe a 2 választás közül.


A kifizetést nem értem. Azt írta az adminisztrátor hogy kriptopénztálca kell hozzá, de nem tudom mi az és hogy hogyan működik. Tudna valaki segíteni ebben? Tudna valaki egy kriptopénztálca oldalt mondani, ahol be és kifizetést tudnék bonyorítani?


[link]


2022. dec. 12. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Ne jatsz olyan oldalon ha ne erted a cryptot. Szamos mas fiatpemzes kaszino van..

Plna vegas.hu adomentes de ott a tobbi bet365,unibet,bwin stb stb

2022. dec. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azoknál mind korlátozva van a maximális tét limit, itt nem.
2022. dec. 12. 06:34
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Max tet? Hol? Ne haragudj de mennyiert akarsz jatszani? Biztosan mondom hogy eleg magas tetek vannak az emlitett oldalakon is. Rouletten, blackjacken ugyanugy vannak tobb ezer euros max tetes qsztalok, ahogy slotokon is 20-50euroig biztos mennek. Bar ez utobbi szolgaltatofuggo.
2022. dec. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de miért vitázol és vitatkozol? Nem más oldalt kérdeztem hanem a stake-et. Az említett oldalak mindegyikén be vagyok regisztrálva és tudom mik a maximális tétek és játékok. A stake-en vannak egyedi kis asztali játékok amik nagyon tetszenek.
2022. dec. 12. 07:22
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert fszklp vagy. A max tetrol magyarazol amikor annak semmi koze az egeszhez. Eletkeptelen vagy hogy rakeress hogyan kell regisztralni egy cryptotozsdere? Hogyan kell oda befizetni hogy legyen cryptod aztan onnan hogyan utalod tovabb? A szjabvert walletodon lesz olyan opcio hogy send btc(pl) akkor oda bemasolod a stake.com btcs privat kulcsát es elkuldod nekik a szajbevert btct. A kifizetes ugyanez csak te adod meg a sajat szajbevert btc privat kulcsod amit a wallet general.
2022. dec. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!