Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudok tenni valami érdemi...

Tudok tenni valami érdemi dolgot abban az esetben, ha egy kamu projektbe "fektettem be"?

Figyelt kérdés

Másfél éve vásároltam egy nagy lendülettel induló magyar projekt tokenjeiből. (Lehet néhányan hallottátok már, ez nem más, mint a "Millionstarter" és annak az MST tokenje). A láthatárról azóta eltűntek, az ígért határidők természetesen a végtelenségig lettek nyújtva, tulajdonképpen azt sem lehet tudni, hogy hogyan áll ez a projekt.

Naiv fejemmel támogatni is szerettem volna ezt a magyar kezdeményezést, viszont mostanra teljesen megbántam. Bár nem nagy összegről van szó, szívesen kérnék tanácsot vagy fognék össze olyan emberekkel, akik hasonló cipőben járnak.



#befektetés #projekt #kriptovaluta #Millionstarter #MST token
2023. jan. 18. 11:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Tanulópénz.
2023. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Tanulópénz.
2023. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Oké látom valakivel összeállt az agyunk...:D
2023. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
:) szanalom
2023. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Sejtettem, hogy tanulópénz lesz, de kíváncsi lettem volna néhány érintett ember véleményére, tapasztalataira is.


4-es köszi az érdemi hozzászólást! Szerintem ha valaki nincs benne annyira ebben a témában, akkor könnyen be lehet húzni a csőbe. Ezért érdekelt volna inkább ilyen emberek véleménye.

2023. jan. 18. 12:50
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem értesz hozza miert raktad bele a penzed? :)
2023. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne *annyira* a témában. Nyilván utánaolvastam, különböző véleményeket is néztem erről a projektről.

Köszönöm szépen a hozzászólást, de ez sem adott választ a kérdésemre igazából.

2023. jan. 18. 13:20
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Esélytelen visszaszerezni a pénzt. A kriptonál pont az a lényeg, hogy lenyomozhatatlan. Ezt a békát le kell nyelni.
2023. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
5: Nem teszek olyanná pénzt, aminek nem ismerem a kockázatát és feltételeit. Akkor már inkább állampapír.
2023. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
A valasz az, hogy beszptad. Nem tudom, milyen okosságot vársz.
2023. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!