Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megszűnik a mobilszámom, ha...

Megszűnik a mobilszámom, ha felmondják a szerződésem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos nem tudom fizetni a mobil előfizetésem, és felmondták a szerződést. A levelet ma kaptam, elvileg 30 nap a felmondási idő. Ezután nem leszek elérhető a számomon?

#mobil #megszűnés #Előfizezés
2023. jan. 19. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan, amint megszunik az elofizetesed es kikapcsoljak a szamot, onnantol nem lesz elerheto es nem fogsz tudni hivni sem vele. 6 honap utan fel is szabadul es megkapja mas. Ha nem lenne husegidoszakod (nyilvan van), ?akkor a tartozas rendezese utan megprobalhatnad atvinni kartyas elofizetesbe es akkor megmaradna a szam, nyilvan rosszabb percdijakkal, de hat valamit valamiert.


Mit gondoltal, hogyan maskepp lesz?

2023. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kell ilyen "mindenbenkorlátlan" csomagokat kérni. Mit lehet annyit használni amúgy is?!

Az én mobilszámlám 3000 forint sincs havonta.

2023. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Igazából gerincbetegségem van, és ezért nem tudok dolgozni. De #1-nek köszönöm, fél éven belül akkor igyekszem visszaszerezni, mert nincs hűségem (5 éve vagyok ugyanabban a csomagban)
2023. jan. 19. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi a tartozásod és a havidíjad?

Annyit lehet tenni, átváltasz a legkisebb csomagra és kifizeted a hátralékot.

Próbáld meg, mert behajtóhoz kerülsz.

2023. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!