Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi a percdíj vidéki...

Mennyi a percdíj vidéki vonalas telefonról felhívni Vodafonos mobilszámot úgy, hogy nincs semmilyen kedvezmény?

Figyelt kérdés
A honlap kacifántos. Olyan írjon, aki tudja. Magyarországon belüli hívásról van szó.

2019. szept. 15. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ, hogy milyen a díjcsomagod.

Nekem pl. 5 forint. Nem extra kedvezmény, szimplán ennyibe kerül.

Azt sem tudjuk melyik szolgáltatónál vagy, melyik díjcsomagban, így nehéz lesz megmondani.

2019. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Írtam, vidéki vezetékes! Semmilyen szolgáltató, nem 20 30 70! Egyszerű VONALAS telefon. Nincs díjcsomag!!!!!!!!!!!!!!!!
2019. szept. 15. 18:17
 3/15 anonim ***** válasza:

Jézus, miattad nem lépnek kapcsolatba velünk az idegenek.


Attól, hogy vonalas a készülék, még van 1) szolgáltatód és 2) díjcsomagod.


Amit írtam 5 ft-os saját példa az is egy adott szolgáltató adott díjcsomajával érvényes. Hiába nem 20-30-70-es, hanem vonalas.

2019. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne kiabálj és főleg ne akkor, amikor nincs is igazad: a vezetékes telefonhoz is van szolgáltató: Telekom, Invitel, Digi, stb.

A különböző szolgáltatóknak különböző díjcsomagjai vannak, attól is függ, hogy mennyi: hogy lásd: nekem pl. a Digi vezetékes percenként 2 ft - igaz BP.

2019. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ki kiabál? Odahallatszik a suttogásom? Életemben nem voltam kiabálós, mi ez a rágalom? Szépen is lehet kérdezni. Telekom. De minden normál, sima, máshogy nem tudom leírni.
2019. szept. 15. 19:10
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a titulust, de nem én vagyok Jézus, ez téves 😂😂😂
2019. szept. 15. 19:11
 7/15 A kérdező kommentje:
#3 Már rég kapcsolatba léptek velünk, ennyit sem tudsz? Megnéztem a számlát, telekom, ennyi. Normál díjcsomag. Úgy néz ki, csak én nem vagyok normál(is), ez van, lényeg, hogy az idegenek azok...
2019. szept. 15. 19:13
 8/15 anonim ***** válasza:

Az internet etikettjében a nagybetű KIABÁLÁST jelent, ezért írta a máwsik válaszoló azt, amit. Ezt még tetézted a sok !!!!!!!!!!!!!!!!!!-el is, ami szintén kiabálás.


Ne csináld ezeket inkább, kérlek.


Telekom, egy lépéssel előrébb jutottunk.

Most már csak a díjcsomagodat kellene helyesen leolvasni a számláról.

Mert "normál" díjcsomag nem létezik.


A számlán a táblázatos részben ahogy elkezdődik, mutatja a hívószámodat körzetszámmal, na ott baloldalt vastagon szedve lesz a díjcsomagod neve.

2019. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
RENDBEN, KÖSZÖNÖM, MEGNÉZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 💗👌☀
2019. szept. 15. 19:55
 10/15 anonim ***** válasza:
2019. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!