Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért tűnik nekem gagyinak a...

Miért tűnik nekem gagyinak a facebookon ez a sok hogyan keress pénzt csak fizess be a tanfolyamunkra dolog?

Figyelt kérdés
Mindig valami nagy üzletember elém akad ahogy pörgetem a facét hogyan vállalkoz,hogyan legyél sikeres meg ilyen olyan üzleti modellek. Most pl valami PPC üzleti oktatás került elém,hogy PPC szakember képzés valami kattintós reklámokat jelent. Érdemes ilyen tanfolyamokba pénzt lapátolni?

2023. jan. 21. 14:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

"Miért tűnik nekem gagyinak a facebookon ez a sok hogyan keress pénzt csak fizess be a tanfolyamunkra dolog?"---Ezek szerint nem vagy totál idióta.


"Érdemes ilyen tanfolyamokba pénzt lapátolni?"---Elismerem tévedtem!

2023. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kérdeztem de nem költöttem rá.
2023. jan. 21. 18:53
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

Mert nem értenek hozzá.

Aki ért hozzá, ingyen vagy adományozási lehetőséggel adja a tudást.

Többet tudsz meg egy 3 perces videóból a Youtube-on Klapkától vagy egy gazdasági újságcikkből, mint tőlük.

Elolvashatsz 1-2 könyvet, pl. Kiyosaki-tól, de nem lesz benne több infó, mint amit egy hosszabb cikkben is össze lehet foglalni, vagy amire saját vagyon mozgatásával rövid időn belül rá lehet jönni.

2023. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"Most pl valami PPC üzleti oktatás került elém,hogy PPC szakember képzés valami kattintós reklámokat jelent."

Ezt nem is tudom, hogy micsoda.

2023. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

3/


Pedig sokuknak több működő vállalkozása is van de akkor azt,hogy?

2023. jan. 21. 19:03
 6/20 A kérdező kommentje:

4/


Én ezt találtam róla,nem is gondoltam ez is lehet szakma

[link]

2023. jan. 21. 19:04
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A PPC egyébként pont nem hülyeség, valós szakma, csak rohadtul nem mindegy, hol tanulnod ki. Véletlenül se az ilyen "tanulj nálunk PPC-t és gazdag leszel" tanfolyamokon kell.

Dióhéjban a PPC Facebookos, Google Ads-es kampányok tervezése, indítása, futtatása, tehát a marketing egy része. Nyilván attól függ, hogy tudsz-e ezzel mit kezdeni, hogy mennyire látod át, mennyire tudsz az ügyfeleknek sikeres kampányokat létrehozni. Ha megy, akkor valóban jól el lehet lenni belőle akár szabadúszóként is.

2023. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
5: Konkrétumot tudsz mondani/mutatni?
2023. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

6: Köszi.

De akkor te most szakmát szeretnél tanulni? Nem pénzügyi ismereteket, hogy hogyan kezeld a megtakarításodat? Mert ez 2 külön dolog.

2023. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

PPC képzésre csak akkor menj ha szeretnél utána egy évig nettó 270-ért keccsölni egy budapesti marketingügynökségnél + van a tanfolyam mellett legalább 20 óra szabadidőd házifeladatot írni + valamilyen marketing és/vagy büfészakos diploma sem árt.

Tapasztalatból mondom.

Mindezek ellenére szerintem youtube-ról sem tud az átlagember hatékonyan elsajátítani egy szakterületet.

A komoly képzés a Kulcs akadémia szintjén kezdődik, ha mellé raksz heti tizenóra plusz munkát és van pár millió uzsipénzed, amíg nem dolgozol, megérheti.

Nem mondom, hogy nincs ilyen helyzet, de nem átlagos. Főleg nem a FB üzenőfalán.

2023. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!