Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri manapság saját lakást...

Megéri manapság saját lakást vásárolni egyedül állóként , hitelből vagy inkább az albérlet a jó választás?

Figyelt kérdés

Szóval 30 évesen, egyedülállóként hitelből tudnák egy kis minigarzont venni, viszont min 25 évig fizethetem.

Vagy albérletet fizetem továbbra is, és mikor a szüleim ,,elmennek" akkor az eladott szülői ház árán veszek egyet magamnak.Bár ki tudja, akkor lehet, hogy már lesz egy komoly kapcsolatom is, akivel lehet tervezni,de most már jó ideje nincs ...



2023. jan. 30. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
szerintem a sajat lakas jobb. azt idovel el tudod majd adni vagy kiadni, az alberletbol nem lesz penzed
2023. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Saját.
2023. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ, mennyi önerőd van
2023. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
sajnos nem sok 3M van jelenleg... tehát tényleg egy kisebb minigarzont tudnék venni, úgy hogy személyi hitelt is felvennék...
2023. jan. 30. 19:27
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi önerővel ne vágj bele hitelbe!
2023. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
4: És hol vennél mennyiért?
2023. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Ennyivel akkor sem tudnál belevágni, ha érdemes lenne. De amúgy a mostani kamatokkal nem is érdemes.
2023. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Mivel mindenki foggal körömmel saját ingatlanhoz akar jutni magyarországon erején felül tökig eladósodva, kölkedzést is bevállalva alamizsnáért - így vélhetően túlértékeltek az ingatlanok. Szóval én az albit választom, hiába vehetnék most két lakást ha megtoldom egy kis hitellel. Inkább vennék majd valami kevésbé ázsiai országban lakást ha összegyűlik elég dohány, ahol nem kell a munkával, piacon megkeresett pénzemmel a tenyészkölcsön-helikopterpénzes szolgákkal versengeni.
2023. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
8: eleg dohannyal max. aukcion tudsz venni valami lerobbant kisertettanyat, amire meg kb. a vetelar felet elkoltod, hogy tudj benne lakni, normalis ingatlant csak mortgage-re.
2023. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

Még az is jobb, mint egy ól 1 millió huf/nm áron orbanisztánban ahol épül a munkaalapú társadalom a kínai lítiumakksigyárak árnyékában…


(Amúgy nem mortgage nélkül értettem)

2023. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!