Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri manapság saját lakást...

Megéri manapság saját lakást vásárolni egyedül állóként , hitelből vagy inkább az albérlet a jó választás?

Figyelt kérdés

Szóval 30 évesen, egyedülállóként hitelből tudnák egy kis minigarzont venni, viszont min 25 évig fizethetem.

Vagy albérletet fizetem továbbra is, és mikor a szüleim ,,elmennek" akkor az eladott szülői ház árán veszek egyet magamnak.Bár ki tudja, akkor lehet, hogy már lesz egy komoly kapcsolatom is, akivel lehet tervezni,de most már jó ideje nincs ...



2023. jan. 30. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10: persze, hogy jobb. csak mas a rendszer, a bankot nem tudod megkerulni. onerore adja a hitelt. minel tobb onerod van, annal jobb. es persze vizsgalja, mennyire vagy hitelkepes, milyenek a koltesi szokasaid. akkor nyugodt, ha latja, hogy jo ados vagy, mert idoben vissza tudtad fizetni az addigi kolcsoneidet. fogyasztoi tarsadalom, penzuralta rendszer... nem adogatja esz nelkul a jelzalogot.
2023. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
El is várom. Ha minden csövesnek adogatna (mint magyarországon, elég ha megígéri a szaporodást), akkor csak elszállnának az árak. A teljesítményt elnyomná a teljesítménytelenség. Jó az, ha le kell tenni az asztalra valami értékelhető gazdasági értéket, és nem elég a magzatvíz.
2023. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

Ennyiért Zalában

Zalaegerszegtől 6 km-re a Csácsi hegyen tudsz venni egy jópofa présházat.Épp ma láttam a jófogáson egy pofásat.

Nagy telek,van benne villany

2023. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ingatlanos vagyok, nem kellene most lakásvásárlásra adnod a fejed, ilyen hitelkamatok mellett, továbbá az önerőd is csak vidéki, falusi házikónál számít jónak, városi, vagy fővárosi lakás vásárlásához ez sajnos nagyon kevés. Írj, ha gondolod, szívesen beszélgetek veled erről.
2023. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ne vegyél! Oda levagy kötve, nincs gyermek, aki megörökölnél, én bérlés híve vagyok!
2023. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!