Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van 8-10-szeres áron...

Miért van 8-10-szeres áron sok olyan termék, ami a kiskereskedelemben elérhető a töredékért?

Figyelt kérdés

Ennyire baromnak néznek mindenkit vag ytényleg be is jön?

Most néztem pl egy mágnestalpas villogót autóra, na bolti ára 995,- Ft (kínai gagyi persze), a vaterán meg látom ugyan azt 7990,- Ft-ért .... tiszta vicc. És az még nagyobb vicc, ha ez működik is nekik.


Lehet, hogy úgy személyesen a boltban nincs pofája annyiért adni azt a kacatot, de aztán neten meg bepróbálkoznak sokan. Egyre több ismerős Kft-t is látok, akik a saját árucikküket sokkal többért kínálják.


Szerintetek ?

Ennyi emberrel megetetik ezt?


2010. okt. 4. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Bejön mert sokan lusták el menni a boltba és ott megvenni a cuccot.Az interneten vett cuccok olcsobbak mert kimarad a boltos haszna a termék árából.Valaki erre rájőtt,és aki interneten nézelődik az nemmegy boltba "mert az úgyis drágább".
2010. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kínálatot és a vételárat a kereslet az ami erősen szabályozza! amíg van rá ilyen áron is vevő addig lesz eladó is... Amúgy hol találtál te 995 ért? Engem is érdekelne. Biztos, hogy ugyanaz a kettő?
2010. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs kimaradt:...valaki rájött,és a termékárát felpumpálta és aki interneten nézelődik...
2010. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát ha speciel ez érdekel, akkor nézz körbe a Homasita autósáruházban, egy rakás gagyi villogót fogsz találni 995,- Ft-rét is, mondanom se kell, a mágnese olyan, hogy meg se áll az autón, nemhogy még menni lehetne vele :)))

Én is vettem, csak én kicseréltem állat erős mágnesre, és ezért figyeltem fel rá, hogy itt meg 7990,- ért úgy kínálják, mint valami szuper extra ajánlatot :)


És akkor a vicc az, hogy a Homasitában 4 ezerért már tök nagy fényerejű, normálisabb lámpát is lehet kapni ....

2010. okt. 4. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert így is talál vevőt. Ha te eladsz valamit, nem fogod töredék áron értékesíteni, ha egyszer sokkal magasabb haszonkulccsal is tudod.
2010. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát én nemtom h egyáltalán tisztességes-e jogilag ...

mert ha az illető megkapja, megtapasztalja, hogy mégsem mánestalpas, csak dísznek van, akkor nyilván veszekedni fog az eladóval ... és hát sztem ez így nem oké, hiszen hamisan jelöli meg az árut

2010. okt. 4. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!