Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek. Ritkán...

Nem tudom mit tegyek. Ritkán az egyik kisboltban szoktam vásárolni, ahol általában kártyával fizetek (érintéssel) . Ma este jött egy értesítés, hogy fizettem ott, úgy, hogy nem is mozdultam ma ki itthonról. (?)

Figyelt kérdés

Először azt hittem, hogy elhagytam a kártyám, de szerencsére megvan.

Este 7 után jött az értesítés, hogy én kártyával fizettem ott. (19:03, mai dátum, pedig utoljara 3 nappal előtte jartam ott és általában már ilyenkor rég zárva van)

Nem nagy összeg, de aggaszt, hogy ha most le tudott venni pénzt akkor máskor is fog...

Valaki tud esetleg valamilyen megoldást erre? Kinek szóljak ?stb..



#OTP #csalás #Érintésses fizetés
2023. febr. 3. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem könyveli a bank mindig azonnal a vásárlást.
2023. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Terhelés szöveggel jött vagy kártyatranzakcióként?
2023. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1, amikor utoljára vásároltam egyből jött az értesítés, hogy levonta és a két összeg sem egyezik...


2. Kártyatranzakcióként.

2023. febr. 3. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Akkor hívd fel a bankod ügyfélszolgálatát
2023. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Nagy valószínűséggel valaki visszaél a bankkártyád adataival.


2 hete járt hasonlóan a kollégám. Ott a bankkártyája adataival rendeltek külföldről valakik. Nála a bank zárolta a számláját, mert nem erősítette meg a tranzakciót telefonon keresztül, így biztos, ami biztos, zárolták a bankszámláját. Személyesen tudta intézni, kapott új kártyát, regisztrált új telefonszámot.

Kollégámnak fogalma sincs, hogy miként jutottak a bankkártyája adataihoz.

2023. febr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!