Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol ne csináljam az elsősegély...

Hol ne csináljam az elsősegély vizsgát?

Figyelt kérdés
Hallotam hogy vannak olyan helyek ahol nehezebben lehet át menni vagy egyáltalán. Hova ne menjek vizsgázni és hova menjek?

2023. febr. 4. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen mindegy. Nálunk a sulihoz kijött a vöröskereszt mert 20+ diák volt. Az is átment aki megszólalni sem tudott.


Ha tanulsz mindenhol átengednek, szerintem az elsősegély vizsga nem egy olyan bonyolult dolog, hogy ne legyen mindegy hol csinálod, vagy ahol direkt szívóznának..

2023. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
A tételek azok legyenek meg tanulva, és azért személyesen menj el a tanfolyamra akkor nem bukhatsz meg. nálunk volt aki bukott, de az bele sem nézett a tételekbe sem. Még azt is elnézték neki pedig hogy nem jól csinálja az újraélesztést sem. Tanfolyamra sem járt, csak úgy jött vizsgára.
2023. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Pékségben vagy uszodában kifejezetten ellenjavallott.
2023. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Munkavedelem válasza:

Győrben pár éve még 70-80 %-os volt a bukásarány. Tudom.

Írtam is emiatt a főigazgatónak.

Azóta nem tudom.

2023. febr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Győrbe még most is ennyi... Hamarosan megyek harmadjára. :)
febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!