Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mondanál egy-két olyan oldalt,...

Mondanál egy-két olyan oldalt, ahol ingyenesen meghirdethetem eladásra az ingatlanomat?

Figyelt kérdés

Olyan oldal kellene ami tényleg ingyenes. Hallottam egy két olyat, pl, ingatlanbazar, hogy az első hónap ingyenes, utána már fizetős, de ez persze csak az "apróbetűs részben" van kiírva, és utána meg jön az értesítés hogy ennyit meg ennyit fizessek be.

Szóval olyan oldal érdekelne amire felrakhatom az ingatlanomat, és nyugodtan ott hagyhatom akármeddig, mert ingyenes. Köszi.


2010. okt. 4. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] én itt hirdettem 1 éve, akkor ingyenes volt és el is ment az ingatlan 2 hónap alatt.... Nem tudom azóta mi a helyzet, de egy próbát megér.
2010. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Kipróbálom!
2010. okt. 4. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
ingatlandepo-val is vigyázz!
2010. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!