Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pécsen hol érdemes pénzt...

Pécsen hol érdemes pénzt váltani jelenleg? (Angol fontra)

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Minden plázában van pénzváltó is, meg 5 bank is, megnézed az árfolyamokat 10 perc séta alatt és döntesz.
2023. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok válaszolni a kérdésre, mert nem tudjátok a választ, lapozzatok tovább. Ennek az oldalnak "gyakorikérdések.hu' a neve. Azért létezik h kérdezzünk. Szívesen, mert eddig ti ezt egyértelműen nem tudtátok.
2023. febr. 13. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Revolutnál jobb árfolyamot Pécsen sem találsz.
2023. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés jelenleg a legnagyobb problémád az életedben, igaz? Már ne is haragudj, de ha szembejön velem egy kérdés amire nem tudom a választ, vagy hülyeségnek tartok, egyszerűen tovább haladok, és számomra értelmes dolgokkal foglalkozom, és semmi hülyeségre nem pazarolom az időmet. Te miért teszed ezt? Annyira unalmas az életed, hogy neked ez a szórakozásod? Hát gratulálok fiam, anyád biztosan nagyon büszke rád! További jó szórakozást.
2023. ápr. 1. 19:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben találtam valakit aki nagyon sokat utazik, és ő is a Revolutot ajánlotta nekem, azt használtam.
2023. ápr. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!