Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jövedelem kiegészítésként...

Jövedelem kiegészítésként mibe kezdhetnék bele?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam festhetnék vagy csinálhatnék különböző illusztrációkat amit eladásra bocsájtanék, mivel van egy kis érzékem hozzá, legalábbis szerintem. Ehhez tudtok platformot ajánlani? Ha vannak más ötleteitek amiből plusz bevétele lehet az embernek azokat is szívesen meghallgatom.

2023. febr. 16. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Az AI bármit ingyen megrajzol amit akarsz. Ez a hajó elment.
2023. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azért nem minden esetben igényes amit AI-al tákolnak össze, de persze ha megfelel a te igényeidnek akkor örülök neki.
2023. febr. 16. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Meg kell rajzoltatni az AI-val és azt eladni.


Én is AI-val iratom a cikkeket a blogomra :D

2023. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, kiábrándító és unalmas, de az egyetlen értelmes "jövedelemkiegészítés" a fizetésemelés.

Akár a jelenlegi munkahelyeden, rosszabb esetben túlóra, jobb esetben bértárgyalás, legjobb esetben előléptetés miatt. (Lehet ezek kombinációja is.)

Akár új, jobban fizető munkahelyen.

Ha gyűjtöttél elég pénzt, ami a továbbképzés idejére elegendő tartalék + tandíj + kezdőtőke vagy kezdő időszakra szóló tartalék, akkor képezd tovább vagy át magad.

Annak van értelme.

A "konyítok valamihez, csinálgatok valamit, aztán meglátjuk" a tuti bukó.

Ha ezt valaki elmondja nekem és én hiszek neki, rengeteg csalódástól megmentem magam és a környezetem :/

2023. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Deniel01 válasza:
Kész csoda hogy még nem jelent meg egyetlen ügynök sem az avontól vagy hasonlóktól😅 vagy valami "nem piramis" játékon alapú cégtől 😂
2023. febr. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!