Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utánvéttel postázva vennék...

Utánvéttel postázva vennék egy tárgyat,kb mennyi lenne a postaköltségel együtt ? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy tárgy aminek az értéke ezer forint,de nekem szükségem van rá.Aki elküldené nekem azt szeretném,hogy utánvéttel postázva küldje.Meg mondom őszintén,hogy nem bízok benne.Lehet ha átutalnám a pénzt elfelejtenek DIREKT ! Vagy,ha postai rózsaszín csekken küldeném a pénzt azt is LENYELNÉ!De így bele kényszerül,hogy Ő adja postára,és amikor megérkezik a küldemény és kifizettem,neki majd utána lesz pénze.A tárgy súlya közel 1kg.Hogyan lenne olcsóbb elküldenie ? Ajánlott utánvétteles postán maradó levélként,vagy postán maradó utánvétteles csomag ként ? És ez kb mennyibe kerülne ? Tudom,hogy a legegyszerűbb válasz az, hogy nézzem meg a posta oldalán...De én bele bonyolódtam a számolgatásba,ezért kérdezlek titeket meg.Köszönöm ! Ja,és itt nincs Fox post stb,csak egy átlagos posta van,ennyi.



2023. febr. 26. 23:47
 1/2 BlackSword ***** válasza:
100%

Az utánvét levéllel nem kombinálható szolgáltatás, bármi, ami utánvétes csak csomag lehet...


Az árat befolyásolja a kézbesítés helye... mármint autómata, posta/postapartner, címre kézbesítés... az igénybe vett különszolgáltatások, mint törékeny, nagyméretű, időgarantált... vagy éppen a visszafizetés módja: postás vigye a pénzt a feladónak, vagy a számlájára érkezzen... na én most egy kisméretű 1,2 kg tömegű 1000 ft utánvétes postán maradó csomaggal számoltam, annak szállítási költsége 2640 ft...

2023. febr. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor ezt el kell,engednem !
2023. febr. 27. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!