Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a moslék,pióca,...

Hogyan lehetne a moslék,pióca,neppereket,kereskedőket kinyomni a marketplaceről?

Figyelt kérdés
Gyüjtök saját részre dolgokat,és a moslék kereskedők mindig az érdemesebb darabokat felvásárolják és árulják 10x-es áron. Már ismerek pár ilyen embert rendszeresen szoktam a fiókjukat zároltatni tehát jelentem mindig a facebooknak,de ujra megjelennek,nem szoknak le erröl. Mit lehetne még csinálni hogy eltünjenek a francba ezek a haszontalan kártékony alakok?
2023. márc. 2. 10:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10.es egy neppi hozzászólása volt.
2023. márc. 4. 20:40
 12/19 anonim ***** válasza:
Mindent a piac áraz, ha valamit olcson arulnak akkor felre arazas tortent, ami azonnali vetelt eredmenyez, majd rendes piaci aron meg lehet vasarolni.
2023. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező!


Tényleg magyarázd már el, miért nem te veszed meg olcsón a valamit?

Mi ez a picsogás?

2023. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudod őket kiszorítani, mert ha ő a gyorsabb, akkor ő csap le rá előbb és annyiért adhatja tovább, amennyiért nem szégyelli. Miket gyűjtesz? A Vaterán néztek őket? Ott rengeteg gyűjtői dolog van, sokszor nagyon jó árakon.
2023. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én Matchboxokat, Hot Wheels kisautókat gyűjtők. A sok élettelen nyomorék már hajnal ott van a lidl előtt, és már délután fent van a cucc tízszeres áron. Bosszantó. Én dolgozom, nem tudok mindig ott lenni nyitásra, és mire megyek, nem marad semmi, mert a sok nyomorék elvitt mindent.
2023. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15ös ezek rühelnek dolgozni,a munka temetését is videón felvételröl néznék meg,haszonlesők.
2023. ápr. 8. 20:39
 17/19 anonim ***** válasza:

#15

Ezt elmagyaraznad, mert én nem vagyok járatos ebben...


-mi értelme annak, hogy bemész a boltba és veszel valamit amiből rengeteg van? Ezt utána őrizgeted 40 évig, hogy érjen valamit, vagy játszol vele?


-miért nem rendeld meg neten, a gyártótól? Csak a Lidl lehet jó beszerzési forrás?

2023. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17


Én nem az a fajta gyűjtő vagyok, aki bontatlanul őrizgeti a tárgyakat, és végképp nem azért gyűjtöm őket, merthogy egyszer majd érnek valamit (nem fognak). Nekem ez szórakozás. Vannak kedveltebb darabok, amikre vadászni kell. A lidl csak egy példa. Ott csak néha-néha kaphatóak ilyesmik, de akkor általában jó áron. Na most ilyen kis mütyűröket megvesz az ember 500-ért, de pont mivel nem nagy tétel, viszont népszerű (sokan gyűjtik őket), egyesek direkt arra utaznak, hogy felvásárolják az összes kedvelt darabot, aztán eladogassák őket több ezerért. Sajnos sokan megveszik tőlük, bár gondolom főként a kisvárosban, falun élők kényszerülnek erre.


Azért nem rendelgetek, mert úgy sokkal többe kerül. A gyártótól dobozostól lehet rendelni tudtommal, abban meg van, hogy egy típusból 3-at is beleraknak. Nekem nem kell csak egy. És nem kell a sok hülyeség sem, mint a WC deszkás kocsi, a kerekesszék meg ilyenek.


Ez - még egyszer mondom - nekem szórakozás. Néha csak azért benézek valahova, hogy megnézzem, van-e valami újdonság. De amikor azt látom, hogy konkrétan még ki sem rakták az árut az eladók, csak kitették a dobozt, amiből mondjuk az összes 300 SL Mercit kiszedték, az elég bosszantó.

2023. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mintha az üzlet nem erről szólna....
2023. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!