Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a moslék,pióca,...

Hogyan lehetne a moslék,pióca,neppereket,kereskedőket kinyomni a marketplaceről?

Figyelt kérdés
Gyüjtök saját részre dolgokat,és a moslék kereskedők mindig az érdemesebb darabokat felvásárolják és árulják 10x-es áron. Már ismerek pár ilyen embert rendszeresen szoktam a fiókjukat zároltatni tehát jelentem mindig a facebooknak,de ujra megjelennek,nem szoknak le erröl. Mit lehetne még csinálni hogy eltünjenek a francba ezek a haszontalan kártékony alakok?
2023. márc. 2. 10:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
De ezzel mi a baj?
2023. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a piócák ebben látnak üzletet,és fillérekért felvásárolnak dolgokat,és utána egy nap múlva hirdetik a marketten 10x-es áron,ennyi a baj vele,nem a munkából akarnak élni mint más normális ember hanem például belőlem,és a gyüjtökböl.
2023. márc. 2. 11:09
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Igen, kereskedők...

Amúgy esetleg nav-nal lehet őket feldobni, ha nem legálisan csinálják. Ha igen, akkor semmit.

2023. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3as ezek feketézők,a multkor egy öreget nyugdijast húztak le,mondta a bácsi nekem kimentek az unokája hanglemezeit megvásárolták 100 ft-os darabáron. Amikor megjelent az unoka akkor ment a balhé hogy miért hivta házhoz a netről a neppert,felhivta az unoka a neppert hogy eltöri kezét lábát,hozza vissza amit elvitt,de eltünt.
2023. márc. 2. 11:21
 5/19 A kérdező kommentje:
Eddig az hogy jelentem a fiókjukat müködik mert a fb törli,de a retek csinál ujat,holt idegesitő.
2023. márc. 2. 11:26
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Mi vagy te, valami szabadságharcos? 🤔


Te miért nem tudod megvenni a dolgokat? Többet kínál érte a kereskedő?

Az fáj, hogy nem te véred át szerencsetleneket?


Igazán nem értem ezt az egészet... 😃

2023. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kutyafülét se tudsz tenni, max, hogy nem használod azt a lepratelep Marketplace-t és nem idegesíted magad.
2023. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy fiam, 1es, leülhetsz.
2023. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
6os ezt te nem is értheted
2023. márc. 3. 08:09
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Már bocsi, de miért csak akkor veszed észre, hogy valami érték, ha másnap tízszeres áron látod viszont. Miért nem vetted meg mikor először megláttad? Ha meg nem láttad, akkor honnan tudod, hogy másnap tízszeres áron van? Nagyon zavaros amit írsz. Te is megveheted olyan olcsón, mint a nepper, mi akadályoz benne?
2023. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!