Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Bursa Hungarica ösztöndíjaka...

A Bursa Hungarica ösztöndíjakat mikor utalják?

Figyelt kérdés

Úgy emlékszem március, de még nem kaptam semmit és a tanulmányi, szociális ösztöndíjról sem, hogy kapok-e és mennyit...

Nem véletlen pályázza meg, aki megpályázza sajnos olyan a helyzetünk, és december óta nem kaptam, de enni meg kell...


2023. márc. 2. 11:42
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
Március 9-re "csupán" azt ígérték, hogy értesítenek a teljes támogatási összegről, amennyiben a pályázatkezelő is jóváhagyja a pályázatod, ez nem azt jelenti, hogy aznap már a számládon is lesz az összeg (ezt jó tanácsként írom, ha most pályáztál először, és a jövőben is tervezel). Tényleg bosszantó, hogy ennyit csúsztak az értesítéssel, de a pályázati információk között is feltüntették, hogy legkorábban márciusban kezdik a folyósítást, ami átcsúszhat áprilisra (velem tavaly ez történt) akkor is, ha egyébként minden időben, simán zajlik. Türelem, meg fog érkezni!😊
2023. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

A teljesítést írták márc.-ra amit egyébként dec.-be kiküldtek (postai úton)

Az is gáz, hogy márciusra ígérik, és ápr.-ban ér ide.

Én ha nem fizetném be az adót időben... egyből kamatozna..

2023. márc. 30. 19:35
 33/39 A kérdező kommentje:

Na végre a neptunba-ba kiírták a tételt erre a félévre, azaz 5 hónapra.

A következő félévre, azaz 5 hónapra (szeptember-január) automatikusan ki lesz írva, ahhoz már nem kell csinálnom semmit, igaz?

2023. márc. 31. 13:20
 34/39 anonim válasza:
Nem lesz újra automatikusan kiírva. Újra pályázni kell.
2023. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

miért kéne újra?

10 hónapra nyertem meg.

Ebből 5-öt írtak ki. ( erre a félévre)

de én 10-et nyertem, ergo az már az enyém. Nem?

2023. ápr. 1. 21:29
 36/39 anonim ***** válasza:
Nekem kiírtak 5 havi önkormányzai részt. Mindent megkaptam amit erre a félévre meglehetett.
2023. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
egyben az 5 havit?
2023. ápr. 4. 20:16
 38/39 anonim ***** válasza:
Igen
2023. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

nekem 3 havit

(Febr-márc-április) írtak ki a neptunba elvileg azt kellett volna a héten utalni persze még nem ért ide

és májusban, júniusban 1-1 havi

2023. ápr. 4. 22:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!