Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 17 track vélemények? lehet...

17 track vélemények? lehet hogy átverés álldozata lettem?

Figyelt kérdés
Cipőt rendeltem egy oldalról, minden rendben volt, nem is gyanakodtam amíg az eladó le nem tiltott whatsappon… Egyébként van nyomkövetési számom amire több oldal is ugyan azokat az információkat írta ki ( feladás dátum, magyarországra megy stb) ez az egyetlen dolog ami kis mértékben nyugtat, de kezdek türelmetlen lenni, a csomag az alkalmazás szerint 11 napja khazasztánban van.

2023. márc. 3. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Bukta
2023. márc. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál. Nem kell használt dolgokat vásárolni. Sóher vagy? Nem telik újra? Vegyél olcsóbbat! Addig kell nyújtózkodni, amíg a takaród ér! És megbizható helyekről kell rendelni. Sosem rendelnék hazsnált termékeket / maganszemelytol pont ezek miatt. Ciőpot szeertnel, akkor ott za ecipo, about you meg egy nagycsomo honlap... nem ertem miert kell neked kulfoldrol , megbizhatatlan forrásból rendelni. De most remélem megtanultad a leckét. Te igazi balek!
2023. márc. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Letilt whatsappon?? WTF??? És nem.volt gyanús, hogy az eladóval egy ilyen felületen lehet csak kommunikálni? 😃


Acsömagkövetési szám nem jelent semmit.

2023. márc. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen oldal?
2023. márc. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"17 track vélemények?"


A 17 track egy nyomkövetési oldal...........

2023. márc. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11 nap az semmi. Simán lehet egy hónap is, mire megérkezik egy csomag külföldről, vagy még annál több is.
2023. márc. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hivd fel a bankod es kerj chargebacket
2023. márc. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!