Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektetnétek, mit csinálná...

Mibe fektetnétek, mit csinálnátok 100 millió forintal?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam a mai nap, hogy mindig hallom hogy valaki 1 millióbol is képes 100milliót csinálni, én pedig még 100 millióbol is képes lennék rosszul kijönni. Például mivel lassan itt lesz, hogy az ingatlan árak lefognak menni így vennék pár panel lakást budapesten, vagy kis lakást és kiadni bérbe, csak nemtudom mennyire hozza vissza az árát 2 panel lakás. Illetve önfejlesztés és kripto,tőzsdékbe menne a maradék része. Ez szerintetek helyes lenne? Ti mibe fektetnétek 100 millió forintot?
2023. márc. 5. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
100 millióból én megvalósítanám azt a vállalkozást, amit már régóta tervezek. Én vállalkoznék belőle, mert ezt szeretném csinálni és mivel régóta tervezem szerintem szerintem sikeres lenne. Most is vállalkozok és jól megy, ha egyszer meglesz ez az összeg amit tisztán erre a célra tudok fordítani, akkor megvalósítom az ötletem.
2023. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem cégekbe. Ismerőseim mindig az ingatlannal jönnek, én nem látom ezt annyira hatalmas ötletnek. Azt fent kell tartani rendesen, ha ki van adva, akkor is, és akkor még benne van, hogy aki bérli, az milyen állapotban adja vissza. Plusz sose tudni, mikor jön egy katasztrófa, háború, ami semmissé teszi. Lehet, hogy én látom rosszul, de én max 2 ingatlant vennék, az egyikben én laknék, a másik ilyen hol kiadom, hol nem típusú lakás lenne. Én inkább részvényeket vennék rövidebb időre itt-ott.
2023. márc. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
PMÁP
2023. márc. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abba, amiből a 100 milla lett ami el akarsz verni lakásokra.
2023. márc. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Idővel visszahozza a lakás az árát, csak türelmesnek kell lenni és jó környéket választani, nem történik egyik napról a másikra. Érdemes szakembert, jó ismerőst bevonni a vásárlásnál, hogy jó ár-értékben juss hozzá.


Kriptot inkább nem kommentálom, ugye tudod, hogy az szerencsejáték és igazából lottó szelvényt is vehetnél? Érted hogyan működik? Vehetsz belőle az izgalom kedvéért, de csak annyit, amit nem sajnálsz ha elveszíted. Végülis bármikor bejöhet.


Tőzsde jobb irány, viszont ez is hosszútávú befektetés, mint a lakás. Szerintem érdemes rövidtávú, alacsony kockázatú befektetést is választani, amivel fedezni tudod a váratlan kiadásokat. Pl 5 év múlva egy autó, nyaralás.

2023. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy le fog menni az ingatlanok ára? Pláne a paneleké?


Én egyébként megépíteném belőle a házat, amit tervezek, kifizetném belőle a hitelemet, és így lenne egy költségmentes házam, plusz egy lakásom, ami termeli a pénzt.

2023. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!