Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki 2010-ben 100 millió...

Aki 2010-ben 100 millió Ft-ért vett eurót, most eladja, annak kb. 142 millió Ft-ja lenne most. Hogy lehetne ez fizikailag elképzelni?

Figyelt kérdés

Magyarul ha most visszaváltod az akkori, szó szerint 2010-es euróbankjegyeid forintra, van egy ingyen házad, amiért 12 évig semmit nem kellett csinálnod.

De létezik-e ilyen? Gyalog járd körbe az összes pénzváltót, míg meglesz az összes eurós bankjegy a városban, vagy van ennek valamilyen tőzsdei/egyéb módszere, amivel egyszerűbb?


A kérdés költői, hiszen 2010-ben nemhogy euróm alig volt, de forintom is kb. 40 ezer. :D


2022. jún. 15. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

2009 óta külföldön dolgoztam 12 évig, tavly év végéig 3 ingatlanom lett belőle.


Mivel práhuzamosan bevásároltam belőlük 2014 előtt. 3,8-4,8-9 milliós vételáron. folymaostan bérbe is voltak adva 2014-től.


Felújtva most adtam el az egyiket 20 millióért,7 miliós bekerülési költsége mellett.


Így csak egyszerűbb azért, mint kp-ban váltogatni.

2022. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igy mukodik a tozsde, veszel valamit tartod es "semmit se teszel" leszamitva hogy kockazatot vallalsz, es ha bejon akkor masnap masik evben v barmikor gazdag leszel :)
2022. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyes pontosan írja: 2013-2015 között vett ingatlanok értéke jelenleg kb 3x-os. De lesz még több is.
2022. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ha lenne 100 millió forintod, te a párna alatt tartanád? Vagy valami euró alapú befektetésben inkább?
2022. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mínusz az adó, illeték, egyéb költség.
2022. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!