Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak alacsony költségű...

Vannak alacsony költségű HUF-ban denominált befektetési alapok?

Figyelt kérdés

Alacsony költség alatt 0,75%-nál alacsonyabb TKM-val működőekre gondolnék, de 1% alatt még elmegy. Amiket eddig találtam mind 1,5-3% körül zabálnak.


Ha ismertek olyan oldalt, ahol TKM alapján lehet szűrni, az is segítene, hogy ne kelljen a KIDet meg a pénzügyi kimutatásokat egyesével kitúrni.



#Forint befektetési alap #Teljes költség mutató
2023. márc. 6. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit keresel, az ETF. Tőzsdén kereskedett értékpapir, amit lehet euró, dollár és forint alapon vásárolni. Éves költsége 0,07-0,5%.
2023. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen vannak ilyenjeim is, forintban kereskedhetőt viszont nem találtam, azért fanyalodnék bef alapokra ha van belőlük olcsó. A BÉT-en lehet venni ETF-eket is?
2023. márc. 6. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Legtöbb magyar brókernél lehetséges BÉTa-n venni, viszont ott nagyobb a spread, mintha Frankfurton vennéd.
2023. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor azon gondolom elveszítem amit a devizaváltás kihagyásán nyerek… az a baj, hogy a forint már a TBSZ számlán van szóval nem tudom Revolut segítségével olcsón konvertálni, ezért keresek HUF lehetőségeket.
2023. márc. 6. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!