Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki dolgozott Tesco/ Spar...

Aki dolgozott Tesco/ Spar üzletben milyenek a munkakörülmények? A fizetés nyilvános, de van pl normális étkező & öltöző legalább, zárható szekrény ilyesmi?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
van
2023. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remek hír, ma már ennek is örülni kell...
2023. márc. 11. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Tesco titkok c konyv errol szol!!!! Olvasd el!
2023. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Tescot nem tudom. Sparba csak az megy, meg a CBAba aki sehova máshova nem vesznek fel.
2023. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3


2006 - os könyv hátha változott azóta a helyzet ebben - abban :)

2023. márc. 12. 09:40
 6/11 A kérdező kommentje:

#4

Tehát a kérdésre konkrétan nem tudtál válaszolni, de ezt ide kellett böfögnöd. Egészen pontosan mi közöd van hozzá ki miért megy dolgozni xy helyre?

Például egyetem mellett árufeltöltő pár hónapig valaki azzal mi a problémád? Aldi/ Lidl esetén nincs ilyen lehetőség, mert ott kasszázni is kell azt meg sokan nem akarnak, Auchan nincs sok az országban így marad a kérdésben feltett kettő. Mondjuk tényleg teljesen mindegy mit gondolsz így feleslegesen írtam le mindezt. :D

Tipikus GYK troll, lakjál otthon anyucival továbbra is te drága fiú.

2023. márc. 12. 09:44
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Egyetem mellett épeszű ember nem megy oda. Éhbért fizetnek a többi üzletlánchoz képest is. Megalázóak a munkakörülmények, mocskos minden. Iskolai gyakorlaton kellett sparban lennem, a lábam sem teszem be oda azóta.

Pl. A bevásárló kocsit az eladóknak kellett tisztán tartani, hipoval. Gumikesztyűt nem adtak hozzá. Az öltöző egy mocskos fekete luk volt a 2nmes étkezővel együtt.

4es voltam.

2023. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
370-390e bruttó sima árufeltöltőként nem olyan gáz pár hónapig ( próbaidő alatt kevesebb, de plázában kiemelt helyen lévőnél jár + 40e) legalábbis Spar ennyit ad + egyéb juttatások, Bp bérletet is támogatja ami 100/ 1 cég a többi csak a vidékről bejárást fizeti. Tesco mondjuk nem tudom és persze évekig biztos vagyok benne nem lehet bírni (és nem is kell) ebben hasonlóan gondolkodunk...
2023. márc. 12. 11:43
 9/11 A kérdező kommentje:
És köszi, hogy a 7-es válaszban már írtál konkrétumot, így már lehet normálisan kommunikálni és szívesen is veszem az ilyen és egyéb tapasztalatokat.
2023. márc. 12. 11:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Amelyik Tescoban én dolgoztam, ott egész tágas öltöző van, főleg hogy nagyrészt üres. Lakatot magadnak kell szerezned, ha zárni szeretnéd a szekrényt.

Vannak tusolók. Étkezőt nem tudom, nem volt bejárásom.


A diákok foglalkoztatásába láttam bele, mert én is úgy dolgoztam ott, szóval csak arról tudok írni. Munkakörülmények kapcsán.

2023. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!