Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amikor a bíróságra szállítottá...

Amikor a bíróságra szállították az új ügyfeleket, azok olyan fogékonyak és figyelmesek voltak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 22:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Oke, en feladtam.
2023. márc. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Nem. Erről én is hallottam, de ez valamikor még kora reggel volt 6-7 óra körül. Titkos minősítésben kezelik az ügyet. Talán hétfőn kiszivárog valami és többet megtudunk az M1-ről. Engem is érdekel ez mert a kerületben lakom. Állítólag valami komoly fertőzés is áll a háttérben, ez lehet a piros zsebkendő fedőnév alatt.De te kérdező egyáltalán Magyar vagy vagy küldöldi, mert kicsit nehéz értelmezni a mondataidat.
2023. márc. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Na skacok egyre jobban úgy érzem valamiről lemaradtunk ma😏😅
2023. márc. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magyar származású és bocsánatot kérek ha megzavartam és összefésültem valamit, kabát nem jó. Sajnálom
2023. márc. 12. 00:34
 15/19 A kérdező kommentje:
17l vagyok
2023. márc. 12. 00:36
 16/19 anonim ***** válasza:
De konyorgom milyen nyelvrol probalsz google-lel forditani ami ennyire ertelmetlen?
2023. márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nem számít majd belejössz és veszel másik kabátot is vagy lapátot. Fogalmam sincs milyen kabát, nem tiszta😅😅😂😂😂de az a lényeg hogy te legalább érted miről beszélsz. Mi sajnos kevésbé, sebaj majd talán pár nap múlva többet megtudunk erről, mert tudod ebben az országban olyan hogy, titok vagy titkos ügy nem létezik, csak elflejtett vallomások😅🤣
2023. márc. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 krwkco ***** válasza:

"Nem vagyok magyar származású és bocsánatot kérek ha megzavartam és összefésültem valamit, kabát nem jó."

Ha ez tényleg egy valós kérdés, jobban jársz, ha az eredeti nyelven írod le.

2023. márc. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Erdekes, hogy' eltunt a 'kerdezo'...
2023. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!