Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emlékszik valaki olyanra,...

Emlékszik valaki olyanra, hogy kb. 1999-ben ingyen lehetett 10 percet telefonálni, ha cserébe bizonyos időközönként meghallgatott az ember néhány reklámot?

Figyelt kérdés
Fel kellett hívni egy vezetékes számot, ott meg kellett adni mely számmal szeretnél beszélni.

2023. márc. 14. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Legalábbis én egyáltalán nem emlékszem rá.
2023. márc. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Olyan meg végképp nem volt hogy egy vezetékes számot fel kellett volna hívni és ott bemondani mely számot akarod hívni. Ezt nem is értem.
2023. márc. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2, de bizony volt. Zalaszentgróton pl még akkor is a telefonközpont kapcsolta a hívott félt, amikor már létezett mobil. Felhívtad, mondtad a számot, kapcsolták.
2023. márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3# nem tudom nálunk 1992 óta volt vezetékes teló.Annyi, hogy akkor még öt jegyűek voltak a számok. Mobilom 1997 óta. Nem kellett itt felhívni senkit hogy kapcsoljon számot.

Mobilom meg csak a westel volt ami ma a t-com, meg pannon gsm volt ami ma a telenor utódja ami mára már yettel. És minden mobilszám körzetszám után 9 el kezdődött függetlenül attól hogy westeles vagy pannongsm volt.

Na most azóta azok a számtulajdonosok közül sokan meghaltak már, így a felszabadult számoknak új tulajai lettek.

Jönnek a 9el kezdődő telószámok újra.

2023. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4, pedig vidéken sokáig voltak kézi központok.
2023. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5# elhiszem neked . Itt Győr-Moson Sopron megyében nem emlékszem hogy lett volna ilyen kapcsolgatósdi.
2023. márc. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BeefEater ***** válasza:
Pedig 1997 -ig Magyarországon volt kézi kapcsolású központ: [link]
2023. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem ilyenre. Ez már a múlt évezredben volt...
2023. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. Ez volt az, de soha nem jutott volna az eszembe [link]
2023. márc. 16. 21:27
 10/10 xp ali ***** válasza:
Elméletileg volt ilyen, igen. Gyakorlatilag nekem egyszer se sikerült így telefonálni.
2023. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!