Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2 millió Ft fizetésből milyen...

2 millió Ft fizetésből milyen élet színvonalon lehet élni Magyarországon? Szerintem az átlagnál jócskán magasabb fizetés.

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mennyire számít itt Magyarországon magasnak? Sok ismerősöm azt mondja hogy az nagyon magas fizetés, és csak ámulnak és bámulnak hogy hogy lehet.

Tervezek venni egy luxus ingatlant 300 millióba kerül, hát nem tudom hogy megtudom-e venni. Lehet ha kicsit oda figyelnék a pénzre, kicsit spórolnék előbb utóbb össze jöhet! Szerintetek?



2023. márc. 16. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Azért elég gáz, hogy ennyire nem vagy tisztában a helyzettel...
2023. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Én fizu előtt azon gondolkodok, hogy a márkás vagy a noname leveskockát vegyem-e meg.
2023. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem tudsz kiszamolni rajta?

Ki kell vonni a tervezett jovedelembol a tervezett kiadasokat es kiderul, hogy mit engedhetsz meg magadnak.

2023. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Ennel tobbet keresek, de amikor atleptem a 2misit akkor is a havi kiadasaim netto 300-400 kornyekere jottek ki. 300 millios hazat meg akkor veszeel ha 20 evig kapsz ennyit es a haz arak kozbe nem emelkednek. Akkor is 20 ev hitellel...
2023. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
szerintem provokálás miatt jelentem ezt és az ehhez hasonló kérdéseket.
2023. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
300 és 2 közt feszül pár lépcsőfok komi. Ha nem hintáztattak volna csúnya nagy hímtagon matekból hatéves korod óta szünet nélkül, talán alkalmas lennél segítség nélkül felfogni, hogy van egy kis befektetősdis iskola, főleg a gyakorlatban, remélhetőleg sokkal kisebb összegekkel, mire egyedül is döntésképes leszel.
2023. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
+1, ez csak provokáció és hangulatkeltés megint.
2023. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Volt időszak amikor én is ennyit kerestem. Soknak tűnik, és az átlaghoz viszonyítva sok is, de ez nem az a kategória amiből 300 milliós ingatlant vesz az ember. Ha ez bruttó összeg, akkor marad belőle 1,3-1,4 millió nagyjából. Abból még lejönnek a megélhetési költségek, így spórolósan marad kb. 1 millió. Egy komolyabb autó 10 milliónál kezdődik, ez közel egy év spórolás és akkor lenulláztad magad. Egy átlagos lakás egy megyeszékhelyen 25-30 millió, ez újabb 2-4 év. Ha még egy garázst is szeretnél az újabb 5-10 millió, még egy év spórolás.
2023. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Ez arányaiban olyasmi, mint amikor a 200 ezres fizetésből akar valaki egy 30 milliós ingatlant venni. Te azért egy kicsivel jobb helyzetben vagy, mert a fix kiadásaid arányaiban nézve a fizetésed kisebb hányadát viszik el ha odafigyelsz a pénzre. Ettől függetlenül nem lesz könnyű összeszedni a 300 milliót, hacsak nem rendelkezel már elve jelentősebb vagyonnal.
2023. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Melyik városban élsz, ahol lakást akarsz venni?
2023. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!