Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi véleményetek következő...

Mi véleményetek következő dcaval távoli hasonlatossagot mutató technológiáról. Ha esik a bitcoin ezer dollárt akkor veszek ezer dollárért. Ha emelkedik ezer dollárt akkor eladom. Ha tovább esik újabb ezer dollart akkor újra veszek. S így tovább?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 18:44
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Túlnyomó többsége binancén van. Ezenkívül van cripto-com-on nexon és localbitcoinson. Utóbbiról ki kell menteni rövidesen. Azzal extra hideg (net nélkül létrehozott) papír wallet a cél.


Mielőbb ki akarom menteni a binancerol is, azzal hardveres wallet a terv.


De azt bnb-ert kellene vennem úgy a legjobb de a bnb-nek túl hamar volt a mélypontja és akkor elmulasztottam beszállni.


További probléma hogy még nem értem teljesen a hardver walletot mert még nem olvastam el de sorrendben előtte áll a tőzsde indikatorok megértése és még az se megy. Egyenlőre ott tartok hogy az RSI indikátor túlérzékeny és gyakrabban ad hibás jelet mint jót.

2023. márc. 19. 08:31
 12/28 A kérdező kommentje:

Nyereséget utoljára 2017 ben vettem ki, de meg is bántam mert két hónappal később háromszor annyit ért - volna.

Illetve időnként használom a Binance kártyát vásárlásra az végül is nyereség kivétel (kivéve ha épp bukóban van) de csak keveset - volt hogy szó szerint 3 Ft-ot. Az meg csak jelképes.

Pontosabban azért csinálom mert állítólag ha tartósan nincs használva akkor letiltják. Így ha valahol rendkívül alacsony összegű vásárlás adódik akkor azzal fizetek. Ráadásul volt mikor galád módon eurót költöttem vele mert a kripto nagyon bunkóban volt.

2023. márc. 19. 08:38
 13/28 anonim ***** válasza:
A Binance kártyának milyen éves költségei vannak és magának a vele való vásárlásnak van költsége? Milyen kibocsátó egybébként a Binance kártyája, Visa vagy Master?
2023. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Éves költsége nincs, kiváltása ingyenes. De a vásárlásnak s penzfelvetelnek van költsége ráadásul mindkét esetben van váltási költség is. De nem tudom pontosan mennyi s azt se hogy ki bocsátja ki.
2023. márc. 19. 10:16
 15/28 A kérdező kommentje:
Illetve már régen váltottam ki lehet azóta változtak a felvételek akár pénzbe is kerülhet már
2023. márc. 19. 11:00
 16/28 anonim ***** válasza:

"De a vásárlásnak s penzfelvetelnek van költsége ráadásul mindkét esetben van váltási költség is. De nem tudom pontosan mennyi s azt se hogy ki bocsátja ki."

Már megbocsáss, de ha vásárolsz vele valamilyen egyenleged terhére, akkor mindenképpen látod a számlatörténetedben, hogy mennyit volt le a 3 HUF-os vásárlásod után, mondjuk 3000 HUF-ot...

Nem?

2023. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Asszem százalékos költsége van ami 3 Ft esetében ugye nulla
2023. márc. 19. 11:21
 18/28 A kérdező kommentje:
De biztos van itt olyan aki utánanézett És tudja nekem értelmetlen mert igazából nem használom az hogy most pár havonta tíz húsz harminc vagy akár 100 Ft os vásárlásnál mit von le teljesen mindegy.
2023. márc. 19. 11:23
 19/28 A kérdező kommentje:

Meg egy fontos mozzanat hogy azért nem éri meg utánanéznem annak amit nem használok mert könnyen megtörténhet hogy mikor igazából használni akarom addigra már mások a feltételek. Így akkor kell majd naprakészen nekem is utána néznem.


MiUtán a kártya ingyenes volt kiváltottam de lehet hogy nem is igazán lesz értelme használni mert olcsóbb lesz elküldeni valami másik tőzsdére és ott használni. A masik hogy ha valakinek van 10 BNB-je Akkor ad kb 3% kedvezményt akkor már lehet hogy érdemes lesz használni. Ehhez meg az kell hogy beesem az árfolyama annak

2023. márc. 19. 11:31
 20/28 anonim ***** válasza:
Visa a Binance kártya, rá van írva.
2023. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!