Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emag termék visszaküldésének...

Emag termék visszaküldésének mi a menete pontosan?

Figyelt kérdés
Szóval megvan a kérelem, kaptam az sms-t, hogy csomagoljam be, és rakjam be az kiválasztott easybox-ba. A pénzt majd bankkártyára visszaküldik. Szóval a visszaküldés díjáról semmit nem írnak. Nem emag által forgalmazott termékről van szó. Ha visszaküldöm, majd ők kiszámolják a visszaküldés költségét, és annyival kevesebbet adnak vissza, vagy hogy megy ez pontosan? Honnan tudhatom meg a visszaküldés pontos összegét?
2023. márc. 20. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahol vetted, ott olvasd el az ÁSZF-et. (ÁSZF = Általános Szerződési Feltételek) Tudod, amit be kellett pipálni vásárláskor, hogy elolvastad. De te mégsem. Abban mindaz le van írva, amire kíváncsi vagy.
2023. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1.: Az "Elállás joga" alatti résznél találtam olyat, hogy a szállítási költség a vevőt terheli, de nincs benne konkrét összeg leírva. Esetleg tudnál benne segíteni?


Az is le van írva, hogy ezesetben köteles vagyok email-ben jelezni nekik az elállási szándékomat, a megadott nyilatkozatmintával. Nos én csak ráklikkeltem arra az opcióra, hogy visszaküldeném. És ugye megkaptam a kódot, és hogy meddig kell beraknom az automatába. Ennek így elégnek kell lennie, nem?

2023. márc. 21. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!