Melyik a jobb bank?

Figyelt kérdés
Ki melyik banknál van? Melyik a jobb bank szerintetek? Hova érdemes mennem?

2023. márc. 21. 13:17
 1/8 krwkco ***** válasza:

Egyrészt a "melyik a jobb" kérdés két dolog közötti viszonyra vonatkozik. Ha többről van szó, akkor "melyik a legjobb" a helyes kifejezés.

Másrészt a bankokban számlatípusok vannak. Ezek közül lehet, hogy ugyanannál a banknál az egyik túl drága, a másik meg jutányos.

Harmadrészt nem tudhatjuk, hogy Te mire akarod használni és mik a körülményeid. Pl. nekem 2 prémium számlám van. Ha jól emlékszem a kettő együtt 30+20 ezret fizetett belépéskor. Ahogy én használom őket, minden ingyenes és havi 6 ezer forint jön be a számlákból. Én ezzel elégedett vagyok. :-) Nekem ezek a legjobbak.

2023. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Pl. nekem 2 prémium számlám van. Ha jól emlékszem a kettő együtt 30+20 ezret fizetett belépéskor. "


A bank fizet belépéskor? Miért? Ez melyik bank?

A szüleim az OTP-nél vannak, és panaszkodnak, hogy rettentő sokat von le havonta.

2023. márc. 21. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Az OTP drága, pláne, ha rossz számlacsomagban vagy. Nagyon sok szolgáltatása van, jó az ügyfélszolgálat, mindenhol akad bankfiók és ATM, jó az online felülete, tehát összességében jó szolgáltatást ad, de az tény, hogy drágán.

Én 25 éve vagyok OTP ügyfél, szóval elég jól ismerem őket. Régebben elég jó számlacsomagjaik voltak, manapság van a junior 24 éves korig, van egy pocsék bázis számla és van a smart csomag, na az az egyetlen, ami megéri, mert kb 1500 forint havidíjért gyakorlatilag minden benne van: átutalások, netbank, SMS-ek, semminek nincs plusz díja. Meg testre tudod szabni, annak függvényében, hogy te hogy használod a számlát.

2023. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Revolut
2023. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krwkco ***** válasza:

"A bank fizet belépéskor? Miért? Ez melyik bank?"

Ahogy írtam: "fizetett". Ezek egy ideig fennálló akciók. Ha azt akarod tudni, hogy most hol van ilyen, keress rá erre "az elmult hónapban" korlátozással: bankszámlanyitás akció

2023. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Privát bankárom van, ezen a szinten szinte mindegy melyik bank. Fényesre nyalják ha azt óhajtom.
2023. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Annyi pénzért, amibe az kerül, nyalja is!
2023. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted dolgozni? Ügyfélszolgalatra például? Mert teljesen más lehet 1-1 bank megítélése mint munkáltató.
2023. ápr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!