Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha külföldről utalnak nekem,...

Ha külföldről utalnak nekem, hogyan zajlik az ottani pénz forintba való átalakítása?

Figyelt kérdés
Példaképp tegyük fel, grafikus vagyok, rajzokat készítek és adok el. Valaki pl. Amerikából szeretné megvenni, és kifizeti. Hogyan lesz a dollárból (vagy akár euróból és minden más pénzből) forint? Nekem kell bármi plusz költséget fizetnem? És a vásárlónak?

2023. márc. 23. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elutalja külföldi pénznemben pl dollárban de a bank a számládon már forintként írja jóvá. Vagyis az OTP-nél így van.
2023. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%
Ha forint számlára utalnak akkor a te bankod váltja. De ha a küldő pénznemben akarod megkapni akkor nyithatsz devizaszámlát, euró és dollár szinte minden banknál van.
2023. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Csinálj Wise-ot és jobban jössz ki.
2023. márc. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!