Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A paysafecard működik nektek?

A paysafecard működik nektek?

Figyelt kérdés

Akarok pénzt feltölteni paysafecardra de sok olyan régi kommentet olvastam miszerint nem működik és hogy nem biztonságos. Van esetleg valaki ami mostanság szokta használni? Ha igen, mi a tapasztalata?

Lenne még kérdésem, ha postán szeretnék feltölteni akkor csak odamondom a postásnak hogy mennyit szeretnék rá feltölteni kifizetem, és akkor kapom azt a számkódot?

Számkódot utána hogy tudom felhasználni?


2023. márc. 27. 19:44
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom mennyire aktuális még a kérdésed, én pl másfél éve folyamatosan használom és semmi probléma nem volt vele. Sportfogadással kapcsolatos oldalakat nem enged a bankom/kártyám így paysafe-et vettem és azzal töltöttem fel az egyenlegem, befizetés és a kifizetés is simán ment minden ilyen oldalon. Paysafe-ről skrillen keresztül tudtam kivenni a pénzt, igaz az levon 5%-ot az összegből,de utána simán át tudtam saját számlára utalni.


Benzinkúton is tudsz venni, amúgy igen úgy működik a kód vásárlás ahogy mondtad :) Mondod az összeget, kifizeted, adja a papírt, feltöltöd. (paysafe appon belül "add money" - vagy beírod a kódot, vagy scaneled a QR kódot)

2023. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!