Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paysafecard von le pénzt...

Paysafecard von le pénzt vásárláskor? Hogy működik ez az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Soha nem használtam még a paysafecardot, egy kis felvilágosítást szeretnék, pár dolog amit nem értek:


Bemegyek a boltba hogy vegyek psc-t, bankkártyával vagy kp-vel kell fizetnem?

Ahogy nézem van mypaysafecard is, szükségem van rá, ha csak egyszeri psc-s vásárlást akarok?

Úgy látom, 10000 után 25000 ft-os értékű van. Ha nekem pontosan 10000 ft-ra van szükségem online, akkor én azt a 10000 ft-ossal ki tudom fizetni? Gondolok arra, hogy levesz valammennyi kezelési költséget és emiatt a valóságban csak 9000+ használható?

Ha nulláztam rajta az összeget, van vele valami teendőm? Vagy kidobhatom, mert a cucc kvázi "egyszer használatos"?


2019. nov. 9. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Paysafecard-ot soha ne vegyél, boltban nem is lehet használni, meg ha elmúltál 14, akkor kérj Junior bankszámlát az OTP-nél, ne egy ilyen szart használj, ami valójában nem is egy kártya, hanem egy papír blokk... Szard le a paysafemiafiszfasz szarságot, ez egy egyszer használatos szar, egy olyan blokk, mint amit vásárlás után kapsz, csak van rajta egy kód, és megint: ezt csak online, de online is csak pár helyen lehet használni. És megint: ha elmúltál 14, akkor OTP Junior bankszámla, ami ugyanolyan, mint a sima bankszámla, csak más a neve.
2019. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem boltban akarom használni, hanem online felületen. Van már kh-s bankszámlám és kártyám, de Maestros, és nem tudom online használni. Mivel csak egyetlen egyszeri vásárláshoz kellene - ahol biztos, hogy tudok psc-vel fizetni -, ezért nem akarok egy új bankszámlát nyitni egy másik bankban.
2019. nov. 9. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:

a paysafe card egy online fizetésre kitalált rendszer


A felhasználó(vagyis te) nem fizetsz semmit a rendszer használatáért.

Ha van egy 10000 forintos paysefacard os kodod az 10000 forintot ér, nincs levonás belőle, és több részletben is levásárolhatod, sőt több koddal is fizethetsz egyszerre, pl: ha a 10000 forintból már csak 1600 forint van és te 3000 et akarsz fizetni akkor kiegészítheted egy másik kodal.

gyakorlatilag ugy fizethetsz vele online felületeken mint egy bankkártyával.

Azért elterjedt, online fizetésnél, mert névtelen, biztonságos, és a bankkártyád adataid még véletlen sem juthatnak rossz kézekbe.


Pl: online játékoknál sokan használják

2019. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a "működtetőnek" miért éri meg? A játékoldalak, illetve azon helyek, ahol ezt lehet használni csepegtetnek vissza nekik vmi százalékot? Ezt a részét én sem értem.
2020. ápr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a költségeket az a cég állja ahol elköltöd a pénzt


(a bankkártyás fizetés is így müködik amugy, az se ingyenes, csak nem az fizeti aki a bankkártyával fizet...)

2020. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!