Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem ad fel valaki annyi...

Miért nem ad fel valaki annyi lottószelvényt, ahánnyal biztosan elvinné a főnyereményt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 18:55
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
72%
Menjél ki Amerikába, ott most megéri kitölteni az összes lehetséges kombinációt: https://www.youtube.com/watch?v=YT3909zDFkc
2023. ápr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
20%
Hát, én most feladtam, úgyhogy máris idejétmúlt a kérdésed, haver!
2023. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
83%

Minek emeled ki minden lehetséges alkalommal?

Már többször kaptál rá választ, hogy miért nem éri meg!

2023. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 NTBS ***** válasza:
62%
Nincs annyi pénze.
2023. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
82%
Megint kiemelte ez a világ b***a!
2023. szept. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
4%
Azért, mert most sem működik az Sz@rt honlapja, hiába költöttek már több milliárdot a rendszerre.
2023. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
24%

A fent említett okokon kívül egyébként meg többször bebizonyosodott, hogy megbundázzák.

Persze, ha minden variáció meg lenne játszva, muszáj lenne nekik fizetni, de akkor azt mondanák, hogy bocsi, volt még rajtad kívül 1500 telitalálat, a főnyereményed 100.000 ft.

2023. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
69%
„többször bebizonyosodott, hogy megbundázzák.” Mikor, hogyan? Komolyan érdekelne.
2023. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
30%
Én adnék fel annyit, de nincs most kedvem. :)
2023. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

"„többször bebizonyosodott, hogy megbundázzák.” Mikor, hogyan? Komolyan érdekelne."


Pár éve volt róla vagy 50 oldalnyi találat a google-n, mára eltűnt mind!

A lényege az volt, hogy több oldal is 5 perccel a húzási idő előtt leközölte a nyerőszámokat és élő adásban azokat húzták ki.


Erre több választ is leközöltek a hírportálok, miért fordulhatott ez elő:

1. Hibás időkóddal szerepeltek az említett oldalak, rosszul mutatták az aktuális időt. ---Ezt hamar elvetette a nagyérdemű, mert sokan már tudták a számokat a húzás megkezdése előtt pl. én is már leírtam és utána kezdődött csak a TV-ben.

2. Csak a véletlen műve volt a számok egyezése. --- Megmosolyogtató indok!

3. Pár nappal később jött a leghihetőbb indoklás, az élő adást technikai okokból nem élőben közvetítették, már előtte 1 nappal korábban felvették és a számokat korábban leközlő oldalak vétettek, mert nem vártak 5 percet! --- itt is teleírták az emberek a hozzászólóként több 10 oldalnyi részt.


4. MEGOLDÁS eltüntették a netről az egészet és láss csodát működött!

nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!