Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy a fenébe lehet, hogy az...

Hogy a fenébe lehet, hogy az elmúlt 3 hónapban ilyen sok telitalálatos lottószelvény volt, mindhárom magyar lottóra játékra való tekintettel?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy nem érdemes elcsalni, mert bőven több pénz jön be, mint amit kifizetnek, de ez számomra hitetetlen, hogy 3-4 éve pár havonta volt egy-egy telitalálat (talán a skandin kicsit gyakrabban) most meg szinte zsinórban viszik el a főnyereményeket, nem egyszer egymás utáni számhúzásokkor is (5-6-7-est beleszámítva). Nem csak a mostani karácsonyi menetre gondolok, hanem már korábban is volt nem egy alkalommal, hogy egy héten belül elvitték mindhárom főnyereményét.
2018. jan. 2. 10:21
 1/5 anonim válasza:
77%
Szerintem azért, mert karácsony közeledtével többen lottóznak, egy kis plusz pénzt remélve. A nagy számok törvénye alapján pedig így nagyobb az esélye a telitalálatnak is. A kategóriaválasztás teljesen indokolatlan.
2018. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ez miért ezoterikus kérdés?

Dobókockával is dobhatsz két-háromszor egymás után ugyanazt a számot, aztán hosszú ideig mindig mást.

Az esély ugyanakkora, kellően sok eset után "bejön" az átlag.

2018. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem találtam meg a szerencsejáték kategóriát, úgy voltam, jó lesz ide :)


Szerintem nem indokolja a karácsony közeledte, hisz az eddigi években nem volt hasonló. De persze elképzelhető, hogy már több lottószelvényt vesznek az emberek, mint eddig, de nekem akkor is hihetetlen, hogy milyen sokszor van az, hogy 1 (max 2) hét alatt mindhárom lottó fajtából telitalálatos szelvény van. Egyszerűen oly kevés rá az esély, és még is megtörténik...

2018. jan. 2. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ajjj ... :)
2018. jan. 2. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!