Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudom befizetni a telefon...

Hogy tudom befizetni a telefon tartozásom?

Figyelt kérdés

Szóval én interneten szoktam fizetni, appon keresztül a telefon számlákat…


Sokszor voltam már a határán annak, hogy megszüntessék a szolgáltatást, de az utolsó utáni pillanatban mindig befizettem.


Tudom, hogy ez eleve nem jó, de most is így terveztem… Viszont olyan váratlan költekezésekbe kellet bocsátkoznom, az anyámnak is kellett halaszthatatlanul nagyobb összegeket adnom, hogy most a telefonszámláim befizetését elszalasztottam.


Annyi bonyodalom volt most az életemben, hogy amúgy ha lett volna rá pénzem, valószínűleg akkor is elfelejtem, mert hogy fizikai számlát nem kapok…


Tehát így fizikai számla hiányában, be tudom ezt még valahogy úgy fizetni hogy ne kelljen bemennem üzletbe? A városomban nincs is üzlete ennek a szolgáltatónak…


Viszont már nem tudok applikáción keresztül befizetni, mert a szám már nem él.



2023. ápr. 11. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Be kellene fáradnod a (volt) szolgáltatódhoz, mielőtt végrehajtás alá kerül.
2023. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valahogy nem tudom igényelni interneten keresztül, hogy küldjék ki a számlákat?


Mondjuk az a baj, hogy nem tudok belépni a már megszüntetett telefonszámmal.

2023. ápr. 11. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerinted mi más járható, felhívod őket?
2023. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát olyat is lehet, hogy bemegyek és helyben kifizetem… Nem?


Csak az a baj, hogy céges busszal dolgozom heti 6 napot, és ezeken a napokon 7 óra alvás mellett 4 óra szabadidőm van.


Elég nehéz beiktatni, h bemenjek a legközelebbi városba ahol van a szolgáltatónak üzlethelyisége…

2023. ápr. 11. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy számlaszám? Arra legalább négyféleképpen is be tudsz fizetni, nem csak csekkel. Ha nincs meg a szám, akkor telefonon kérd el! És hogy melyik banknál van, mert bankfiókban a legolcsóbb, hátha van olyan bankfiók nálatok.
2023. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5.


Nagyon köszi! Ez jó ötlet… Nincs meg, de akkor elkérem telefonon… Ha arra elutalom az összegeket, akkor automatikusan a tartozásaim rendezésére fogják fordítani? Vagy esetleg nem tudják mire vélni és visszaküldik?


Tehát arra vagyok kiváncsi, hogy a konkrét számlák hiányában valóban tudom így is rendezni a számlatartozásokat? Mert ha igen, akkor ezt még a héten el tudom intézni!

2023. ápr. 11. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!