Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Konyhai kisegítő munkára...

Konyhai kisegítő munkára jelentkezésnél megkérdezték, hogy miért szeretnék ott dolgozni.Erre mit lehet mondani?Ha valami banki tanácsadó munkakör lenne,még tudnék is válaszolni, de erre mit lehet? Komolyan kérdezem, kíváncsi vagyok az ötletekre.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt,hogy mindig is arra vágytál, hogy minimálbérélt robotolj 1 koszos konyhában. Tuti a siker. Viccet félre téve, mond azt,hogy úgy érzed, hogy neked való munka és jó vagy benne.
2023. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, mi a toszt lehet erre mondani, csak pislogtam mint hal a szatyorban. Kedden meg azzal akasztottak ki egy másik helyen, hogy 3 műszakos betanított szalagmunkára kértek tőlem motivációs levelet XD Egyébként azért jelentkezek ilyen ratyi helyekre, mert itt vidéken ahol én élek semmi más lehetőség nincs. Lehet inkább elköltözök.
2023. ápr. 13. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani hogy mert kell a pénz, mosogatni szeretek, közel lakom, közel van az óvoda, és jó a beosztás mert délután össze kell szednem a gyerekeket egy turnussal.
2023. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként azért jelentkezek ilyen ratyi helyekre, mert itt vidéken ahol én élek semmi más lehetőség nincs."


Lényegében ezt csak szebben megfogalmazva... magas az infláció, közel van a lakhelyemhez, nem megy el sok idő az utazással így több időt tölthetek a családommal vagy a hobbijaim űzésére, szeretnék stabil jövedelmet stb...

2023. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szükségem lenne egy stabil munkahelyre, úgy érzem alkalmas vagyok a feladatra, mert megvan az alapvető jártasságom a konyhában (vagy ami a munkához feltétel) és jól együtt tudok működni másokkal. Itt lakom a környéken/városban, így ideális lenne ide bejárnom, és megfelelő a felkínált beosztás is.


Talán csak az a céljuk ezekkel a kérdésekkel, hogy halljanak 3 összefüggő mondatot a jelölttől, hogy lássák mennyire értelmes.

A műszakos betanított munkánál is el lehet mondani, hogy munkalehetőség kell, dolgozni szeretnél, a rád bízott munkát mindig precízen igyekszel elvégezni, érdekel a termék/gyártási folyamatok (ha ez nem tűnik egyértelműen kamunak a cég profilja alapján), a 3 műszak is jó neked valami miatt (ha van ilyen). Már persze ha akarsz vesződni a motivációs levéllel. Én még a diplomás munkákhoz sem tudtam soha elsajátítani azt a szemléletet, hogy motivációs levelet kelljen írnom, hogy felvegyenek egy céghez.


(Egyébként teljesen megértelek, és megmosolyogtatott engem is a kérdésfelvetésed :D)

2023. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!