Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet a leggyorsabban...

Hogy lehet a leggyorsabban eladni 1 lakást?

Figyelt kérdés
Nagymamánk elhunyt és rám és a testvéremre maradt a lakása. 1 panelről van szó, de fel van ujítva, modern bútorok stb. Tehát nem 1 lelakott lakasról van szó amihez az építés óta nem nyúlt senki. Viszont ami a probléma hogy ez a lakás az ország másik végében van. A bátyám és én is rendezett anyagi körülmények között élünk, lakhatás miatt nincs szükség a lakásra. Így azt gondoltuk,hogy eladnánk. Mi a leggyorsabb módja,hogy el tudjuk adni? Akár alacsonyabb áron is. A nagy távolság miatt a gyors megoldás érdekelne. Esetleg magánszemélyeken kívül kik azok akik vásárolnak ingatlanokat? Nem szeretnénk fél-egy évig üresen hagyni állni a lakást a távolság miatt.

2023. ápr. 15. 00:18
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Én kiírtam fészbukra, hogy eladó, másnap megnézték és foglalózták.
2023. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
77%

#30

Ja, el tud. Laza 6 és fél óra zötykölődéssel, 2-4 átszállással, feltéve, hogy nem késik semmi. Egy ilyen lakásbemutatás így laza kétnapos program, mondjuk 2-3 hetente 2-3 hónapig, HA ilyen módon elmegy a lakás ennyi idő alatt, mert az érdeklődőknek sem jó, a komoly érdeklődőknek meg pláne.

2023. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
#30 Ésszel kell természetesen szervezni, de akinek nincs elég, az valóban ne vágjon bele.
2023. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
77%

#30 Tudod ki a franc menne tömegközlekedéssel Debrecenből Szombathelyre! Felmenni Pestre, a nyugatiból át a délibe, aztán onnan még újabb vonat.

Kocsival meg 4,5 óra alatt ott van és kerül oda-vissza 25 ezerbe.

2023. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
14%
A vonat se hosszabb és nem kell vezetned, nem fáradsz el, olvasgathatsz, sétálgathatsz a vonaton, kajálhatsz az étkezőkocsiban, szunyókálhatsz, majd pihenten leszállsz.
2023. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
26%
Legkevesebb 6-7 óra az a pihentető vonatozás egy irányba, de lehet 11 és fél óra is. Az ára pedig egy útra 7000+ forint, oda-vissza 14-15 ezer egy személyre. Tényleg jobban megéri,mint egy szomszédnak fizetni egy tizest.
2023. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
24%

Mert 5 órát vezetni (oda-vissza 10-et) az sokkal pihentetőbb, nem? 😂

Májustól 19.900 Ft az országbérlet, amivel annyit utazhatsz 30 napig busszal vagy vonattal, amennyit akarsz, bárhová az országban.

2023. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
68%
#37: Eddig sem azért mentem kocsival vonat helyett, mert a vonat drága. hanem a menetidő, a teljes kiszámíthatatlanság, és a vonatokon uralkodó állapotok már eléggé megviselték a lelkemet. Hidd el többet vonatoztam mint a legtöbb ember egész életében. Kösz nem. A busz meg méginkább nem, rohadt szardiniásdoboz.
2023. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

30: 20 nézőből már tuti megjön a vevő!

De akár már 3-ból is.

2023. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is van, hogy pontos címmel hirdetsz, és akkor már félig meg tudják nézegetni nélküled is.
2023. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!