Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet a leggyorsabban...

Hogy lehet a leggyorsabban eladni valamit netes oldalon?

Figyelt kérdés
Pl. az OLX-en napok óta fent van 3 márkás cuccom (Pimkie-s boleró, Tally Weijles táska, New Yorkeres mellény) alig hordtam őket, és semmi reakció nincs, pedig az áruk is nagyon jó... kb fele a bolti árnak... ennél olcsóbban azért nem akarnám eladni. 18/L
2014. dec. 2. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is árultam márkás cuccokat olx-en, jófogáson, aprodon, de sehonnan semmi válasz nem jött.

Talán a vatera jobb, de ez meg fizetős.

2014. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiket fel soroltál nem márkásak, közönséges snassz darabok... Egyáltalán nem meglepő hogy nem kapkodnak érte egyből...
2014. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

New Yorkerről már hallottam, a másik kettőről nem, de a NY sem egy hatalmas nagy márka, csak minőségibb a kínaitól.


25L

2014. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. jó árú.... számítógép, laptop, ilyesmi ...

2. nagyon jó ár

3. nagyon jó hozzáállás, rugalmasság


new yorkeres cuccokkal meg NE röhögtesd magad, azt megveszik a boltban, újan, ha fél áron adod akkor is, nem kerűl sokba!


tegnap vettem egy L....... 2.1 hangfalszettet, jó áron, előtte néztem neten ugyanazt használtan kb. 4 EFT-tal volt csak kevesebb

Tudod mikor veszem meg valakinek a használt vackát, mikor újat is tudok venni.

2014. dec. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. dec. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!